GTX750 Ti FurMark sonucu nasıl?

İGNİTE

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
Ekran kartı ASUS STRIX GTX 750 Ti modeli.
FurMark test sonuçlarını da ekliyorum acaba alınır mı? Fiyatı ne kadara alınsa mantıklı olur?

Dosya Ekleri

• 7EE3ABAC-06B1-4BC3-8897-B5D73C865869.jpeg
    7EE3ABAC-06B1-4BC3-8897-B5D73C865869.jpeg
    227,1 KB · Görüntüleme: 56
1 saatte Max 66 derece görmüşse alınır. Fakat, oyunlarda da test edin.

Peki FurMark dışında baz alacağım bir test yapayım mı yeterli olur mu?
Yok dostum. %100 GPU'yu kullanacak bir oyun yükle. GTA 5, PUBG Steam, veya 2016 sonrası grafik oyunları.

Güzel dediniz ama yerim olmadığı için yükleyip oynayamıyorum bu arada fiyatı 800₺ imiş mantıklı mı sizce.

Güzel dediniz ama yerim olmadığı için yükleyip oynayamıyorum bu arada fiyatı 800₺ imiş mantıklı mı sizce.
Yeterli olur. Dediğim gibi oyunlarda da denemeniz gerek. Çünkü, furmark VRAM'e yüklenmiyor. Sadece 3D zorluyor. Oyunlar VRAM zorlayacağı için oyunda deneyin. Belki VRAM sıkıntı çıkarabilir. Tabii ki, çıkarmayabilir de, denemekte fayda var.

800TL Kötü değil zaten o aralıklarda. Hatta biraz ucuz gibi. Genelde 1K araları geziyor.

Yeterli olur. Dediğim gibi oyunlarda da denemeniz gerek. Çünkü, FurMark VRAM'e yüklenmiyor. Sadece 3D zorluyor. Oyunlar VRAM zorlayacağı için oyunda deneyin. Belki VRAM sıkıntı çıkarabilir. Tabii ki, çıkarmayabilir de, denemekte fayda var.

800TL kötü değil zaten o aralıklarda. Hatta biraz ucuz gibi. Genelde 1K araları geziyor.

Şimdi FurMark testindeyden ekran gidip geldi. 1 sn bir şey problem var mıdır?

Geri
Yukarı