GTX750 Ti ile Red Dead Redemption oynanır mı?

Yigitello

Hectopat
Daha fazla  
Q9550 işlemci, GTX750 Ti ve 8 GB RAM Red Dead Redemption 2 oyununu Low ayarlarda 30 FPS oynatır mı?

Bu videodan bunu mu çıkartıyorsunuz işlemci devasa bir FPS değiştirmiyor bunu i5 660 gibi bir vasat işlemciden i5 2400'e geçerek söylüyorum.
Siz bu oyunu Low'da rahat 30 FPS oynarsınız.
Oyun içi takılmaları görürsünüz siz. Öyle benchmarkta gözüktüğü gibi olmaz her şey. Ayrıca oyun nasıl gözükür 720p en düşükte? 300 TL oyun onu oynayacağına arkadaş sistemini yükseltir.
Bende ona kızıyorum zaten ya Benchmark ile dediğin birbirini tutmuyor. Kanıt göstermeme gerek var mı neden yalan söyleyeyim sana yalan borcum mu var.
@Seradotwav ve @Mehmet Yay arkadaşlar doğruyu söyleyince niye kızgın atıyorsunuz. Bilmediğim bir sorunumuz mu var.
Yazdıklarımı okuyun ve diğer oyun içi testlere bakın oyun 10 saniye oynatıyor 2 saniye takılıyor ve siz rahat rahat oynarsınız diyorsunuz! Bu arkadaşı yanıltmaktan başka nedir?

Oyun içi takılmaları görürsünüz siz. Öyle Benchmark'ta gözüktüğü gibi olmaz her şey. Ayrıca oyun nasıl gözükür 720P en düşükte? 300 TL oyun onu oynayacağına arkadaş sistemini yükseltir.

Bana böyle açıklamasını söyleyin kabülüm cevapınıza gelince konu sahibi bize sistem yükseltin dememiş bu oyunu oynatır mı demiş elimizdeki verilere göre oyunu oynatıyor mu 30 FPS'te oynatıyor ne dememi bekliyorsun? Zatende çoğunluk oynatır diyor konu sahibinin yerinde olsam çoğunluğu dinlerim ki yanılmaz.

Bende ona kızıyorum zaten ya Benchmark ile dediğin birbirini tutmuyor. Kanıt göstermeme gerek var mı neden yalan söyleyeyim sana yalan borcum mu var.
@Seradotwav ve @Mehmet Yay arkadaşlar doğruyu söyleyince niye kızgın atıyorsunuz? Bilmediğim bir sorunumuz mu var?

Kanıt göstermeye tabii ki de gerek var. Bir fikir göstermesi açısından attım dedim ya zaten. Birbirini tutuyor demedim.

İşlemci: i7 4790K
RAM: 12 GB
Ekran kartı: NVIDIA GTX 750 Ti
Bu sistem ile 720P de Low ayarlarda 30-40 FPS alıp donmadan kasmadan rahat bir şekilde oynayabilir miyim?

İsterseniz size oyuna girdiğim zaman sizin için en iyi ayarları SS alıp atabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı