GTX750Ti ve A4-5300 Sistemin Performansı

Alper Aktaş

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Aşağıda bilgisayar özelliklerim mevcut ben GTA V gibi büyük oyunlarda kasmadan 40FPS üstü oynamak istiyorum ekran kartını değiştirmeye karar verdim sizce GTX750Ti bu özelliklere ek gelirse iş görür mü?

• AMD A4 5300 3.4 GHz
  • ASUS A55BM-E
  • Nvidia GeForce 210
  • 1TB HDD
  • 8GB RAM
  • 300W

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela Örnek olarak bu video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Minecraft düşük bi oyun ama shader modu kurulduğu zaman ve ultra'da gerçekten çoğu bilgisayarın açmıyacağı türden oluyo,
videoyu çeken kişi hem kayıt'da hemde oyundaki görüntü ayarı en sonda ve 35-50 arası fps alıyo.
Bu tür videoları görünce almak istiyorum bu ekran kartını ama sonra ya GTA V kasarsa diye düşünüyorum. :/
Benim işlemcimden modeli daha düşük olan işlemi ile böyle;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hala kararsızım kasar mı ? Alsam mı almasam mı bilmiyorum :/

Kardeşim öyleyse al demek istedim. Söylediğinin aksine bişiy demiyorum ki? Arkadaşın tavsiyesinde sıkıntı var. Ultra ayarlar demiş. Bazı ayarlar ekran kartına bazıları işlemciye yüklenebilir. Oynadığınız oyunun karakterine göre de işler değişebilir. GTA 5 özelinde sizin AMD A4 5300 min seviyeyi bile karşılayacak bir işlemci değil. Ama bir takım ayarlarla kabul edilebilir bir kalitede oyunu oynatır. Alıp sistemde deneyerek optimum bir nokta bulabilirsiniz. Sonuçta esas olan ekran kartıdır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı