GTX770 2GB vs 4GB

Xmatek tolan var aslında aklımda 750 w silver 80 + sertifikalı, sizce o kasa nasıldır soğutma, hava sirkülasyon vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Talon kullanıyorum, bir sorun yaşamadım ve dediğin gibi güç kaynağı emsallerine göre daha kaliteli. Ses konusunda da gerçekten çok sessiz olduğunu söyleyebilirim, aynı zamanda test sonuçlarında da buna değinilmiş.

Beyler benim de sorunum aynı gtx 770 alacağım 1920x 1080p çözünürlükte oynayacağım oyunları 5-6 sene low a düşmeden oyunları oynamak istiyorum gtx 770 ile oynayabilir miyim?4-5 sene sonra oyunlar artık VRAM i 3 GB isteyecek diyorlar bu ne kadar doğrudur bilgilendirir misiniz?

Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler ,bugün asus gtx 770 dc ii 2gb modelini aldım ve arkadaşta denedik çok iyi bir kart , farcry 3 de fx6300 ile vs 550 psu da hiç kasmadan ultra fxxa da sorunsuz 70-75 fps arasında gidip geldi tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı