Gtx770 VGA monitöre bağlama

• Konuyu başlatan Zahmad
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B
Çünkü hdmı 30 fps fazlasını vermiyo benim bildiğim.

Bu HDMI ile ilgili değil, TV yayıncılığı endüstrisi ile ilgili. TV yayınları, 30 FPS ile yapılıyor. 3D filmlerde bu limit, 2*24 FPS, 3D oyunlarda 2*60 FPS. Bu monitör, 1920*1080*60 Hz olarak çalışacak, ne ile bağlarsanız bağlayın.

Sizin için ideal olan HDMI kablo ile kullanmak.

Ancak, dönüştürücü aparat ile VGA kullanmak ile doğrudan VGA kullanmak arasında bir fark yok. Çünkü VGA dediğiniz şey, gerçekte bir konnektör değil, bir sinyal türüdür ve kullandığı konnektörler, VGA zannettiğiniz D-Sub, sadece VGA sinyali ileten DVI-A ve hem DVI hem VGA sinyali iletebilen DVI-I'dır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu HDMI ile ilgili değil, TV yayıncılığı endüstrisi ile ilgili. TV yayınları, 30 FPS ile yapılıyor. 3D filmlerde bu limit, 2*24 FPS, 3D oyunlarda 2*60 FPS. Bu monitör, 1920*1080*60 Hz olarak çalışacak, ne ile bağlarsanız bağlayın.

Sizin için ideal olan HDMI kablo ile kullanmak.

Ancak, dönüştürücü aparat ile VGA kullanmak ile doğrudan VGA kullanmak arasında bir fark yok. Çünkü VGA dediğiniz şey, gerçekte bir konnektör değil, bir sinyal türüdür ve kullandığı konnektörler, VGA zannettiğiniz D-Sub, sadece VGA sinyali ileten DVI-A ve hem DVI hem VGA sinyali iletebilen DVI-I'dır.
Teşşekürler yani dvı dan farkı olmaz umuyorum yani oyun oynarken fps 30 falan olmaz değilmi?

- - - Güncellendi - - -

Teşşekürler yani dvı dan farkı olmaz umuyorum yani oyun oynarken fps 30 falan olmaz değilmi?
Peki displayport iyimidir oyun için ?

Kardeşim GTX770 ekran kartı almışsın, öyle bağlasam böyle bağlasam diyorsun :D
TITAN la SLI yapan biri VGA ile bağlanırsa o adamı al Ruh ve sinir hastalıklarına :D
Şaka bir yana tak HDMI a bak rahatına :technopat:

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı