Gtx770 vs Gtx760

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok teşekkürler
Peki GTX 770 Asus mu, MSI mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinin de soğutması eşit sayılır ama ASUS kullananlarda hiç şikayet görmedim. Gerçi MSI'da da görmedim ama tercihim MSI olurdu. Çünkü: Daha ucuz.

Son düzenleme:
i3 2100 le ASUS GTX 770 kullanmışlığım var. FX 6300 la hiç darboğaz yapmaz .

Msi alınabilir. 30% indirim ile 889 tl gibi bir fiyata iniyor.

Daha dün bi reklam şirketinde çalışan abimiz vardı yanına gittim bi baktım ki benim istediğim parçaların nerdeyse aynısını toplamış.(corsair 300r vengetta siyah soğutuculu 16 gb ram[render aldığı için] intel i7 3770 gigabiyte gtx770)
ben tabii ilk yanına gittim uzaktan parçaları saymaya başladım dedi ki senin heralde ilgin var dedi bende evet dedim.
Bende gtx770 alcam dedim hangi marka alayım dedim o da msı yada gigabyte al dedi bende gigabyte almayı düşünüyorum winderforce soğutması ile gayet iyi dedi.
Neyse son olarak ya gigabyte yada msi almanı tavsiye ederim.

Kendim ekran kartı olarak Asus GTX760 kullanmaktayım. İşlemci olarak FX6300 4 GB ram olmasına rağmen hiçbir oyunda ultra ayarlarda sıkıntı yaşamadm. Asus GTX770 ekran kartını Asus GTX760 ile kıyaslamaya kalkarsan genel olarak 10 ile 20 fps arasında bir artış olacaktır. Ekran kartı seçimini Asus GTX770 olarak kullanmanı öneririm. Darboğaz sorunu eski nesil işlemcilerde olur. FX6300 işlemcisinde herhangi bir darboğaz yaşamassın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı