gtx780'li pc mi Yoksa ps4 mü?

Eğer Full oyun oynuyorum dersen PS4 daha mantıklı bana kalırsa. Ama tabi Toplama pc gibi olmaz Ps4 her gün oyun oynamak sıkar adamın canını.

Hangisinden daha çok zevk alacağını düşünüyorsan onu seç fakat iki türlü de pişman olmazsın.
GTX 780 ile alacağın grafik performansı konsoldan alamazsın fakat konsola özel çıkacak oyunlardan mahrum kalırsın.
Örneğin: inFamous, Destiny, DriveClub, Uncharted, The Order vs.

Hemen topladım :) Gayet iyi bir pc.
@Silinen üye 'ın da dediği gibi 3-4 yıl ultra, sonra high, sonra medium, sonra low en fazla 7-8 yıl götürür seni :)
Hocam topladığın sistem gayet güzel bende ona yakın toplamışdım sadece işlemci i5 4670di bu arada ben overclock işi ile uraşmiycağım. K serisi olmasada olur işlemci aslında ve harddiskim var sdd koymalıyız o istemi sanki ama max 3200tl var bütçemde. Edit: hocam artı 500w güç kaynağı o sisteme az değilmi?

Haklısınız ya daha önce ps3'üm vardı ama 1 yıl sonra sıkılıp sattım pcden hala sıkılamıyorum :D

@Sadullah Kendin demişssin zaten 1 yıl sonra sıkıldım diye.:) Pc'de sıkılma durumun olmucak en azından O.C yapmıcaksan o zaman 4690 + H97 serili bir Pc topla o zaman ilerde SLI 'de yaparsan daha uzun yıl gider.

Al kardeşim sana fıstık gibi PC. R9 290X, GTX 780'den daha iyidir.
Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı