GTX950M sisteme araba oyunu önerisi

mehmetkocerr

Centipat
Sistemimi kastırmayacak, zevkli, serbest dolaşacağımız oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.
İşlemci: i7-6700HQ.
GPU: GTX 950M.
RAM: 12GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Halen GTA 5 kaldırabilecek bir bilgisayara sahipsin. Forza Horizon 4, The Crew 2 iyi birer tercih olur. Farklılık için DIRT serisine bakabilirsin. NFS Unbound da çok sağlam bir oyun, hele ki Heat'ten sonra ancak fiyatı çok pahalı.

Forza 4 denemek için demosunu indirmiştim 15 dakika 60 fps oynuyorum ancak sonra 15 fpslere kadar düşüyor :/ Yine de teşekkür ederim.
Bilgisayarın aşırı ısınıp hız düşürüyor olabilir. Eski bir cihaz, yakın zamanda yapılmadıysa bakıma ihitacı var. Aynı veya benzer sorunları yaşamayacağının %100 garantisini veremem ama bakımı yapılmadıysa yaşadığın sorunların en temel sebebi bu olabilir.

i7 5700HQ, GTX950M ve 16 GB RAM'ı bulunan bir dizüstü bilgisayarım var, Forza Horizon 4'ü 720p çözünürlükte en düşük ayarlarda bile oynasam 40-45 FPS arası alıyorum.
Ayrıca Unbound'un sistem gereksinimlerini kontrol ettiniz mi hiç?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    31,8 KB · Görüntüleme: 10
i7 5700HQ, GTX950M ve 16 GB RAM'ı bulunan bir dizüstü bilgisayarım var, Forza Horizon 4'ü 720p çözünürlükte en düşük ayarlarda bile oynasam 40-45 FPS arası alıyorum.
Ayrıca Unbound'un sistem gereksinimlerini kontrol ettiniz mi hiç?

Dostum senin PC'nin durumu çok iyi değil gibi ben 4210U GT840M 12 GB RAM PC ile 768pmin grafiklerde o FPS'leri alıyorum senin PC'nin alması çok garip temizlemeni öneririm içini ısınıyorsa

Yeni konular

Geri
Yukarı