GTX950M Valorant Düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Hangi virüs programını kullanıyorsunuz? Arkada sürekli CPU ya da GPU tüketen program var mı?
avg free kullanıyorum arkada hiç birşey açık kalmıyor :)
Hocam laptop olduğunu nereden anladınız?
yakın bir arkadaşımdan satın aldım ama çok temiz kullanılmıştı
Kaç FPS alıyorsunuz?
sabit 60
Kaç FPS alıyorsunuz?
sabit 60
Olabilir, Windows HDD üzerinde mi ?
evet :)
@ismim yok Arkadaşım cihazımda ani kapanma vb. sorun var mı?

Lenovo Ideapad 700-15ISK olabilir üzerindeki donanımlardan tahmin ettim. Aynı cihaz var ve başım dertte, sorun kronik bir problem mi onu anlamak istedim.

Ek olarak aynı donanımdaki düşük FPS sorunu anlık işlem tüketen diğer uygulamalarınıza bakın bunlar sistemi meşkul edeceği için FPS kayıplarına yol açabiliyor.
hayır ani kapanma yok

AVG Free kullanıyorum arkada hiçbir şey açık kalmıyor :)

Yakın bir arkadaşımdan satın aldım ama çok temiz kullanılmıştı.

Sabit 60.

Sabit 60.

Evet :)

Sabit 60 mı? Yani hiç düşmüyor mu? Eğer düşmüyor ise v-Sync açıktır ayarlardan kapatın ya da NVIDIA denetim masasından kapatın.

AVG Free kullanıyorum arkada hiçbir şey açık kalmıyor :)

Yakın bir arkadaşımdan satın aldım ama çok temiz kullanılmıştı.

Sabit 60.

Sabit 60.

Evet :)

Hayır ani kapanma yok.

Aşağıya bıraktığım çözümleri deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sabit 60 mı? Yani hiç düşmüyor mu? Eğer düşmüyor ise v-Sync açıktır ayarlardan kapatın ya da NVIDIA denetim masasından kapatın.
evet hep 60 bir ara adam gelince 50 ye düşüyordu ama avg kapadım full 60 sabit ne 61 ne 59

a

reis çok sağol ya allah senden razı olsun çok işe yaradı sağol

Son düzenleme:
Arkadaşlar Valorant oynuyorum benchmark 110 FPS diyor ben 50 falan alıyorum sistem şöyle:

i7 6700HQ 2.60 GHz.
GTX950M 4 GB.
16 GB RAM.
Windows 10 Pro 64 Bit.

Antivirüs ile alakası var mı? (Oynarken açmıyorum ama devre dışıda bırakmıyorum )

Bende de aynı PC var Valorant'ta düşük FPS uyarısı veriyor, yapacak bir şey yok yeni PC veya ekran kartı almalısın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı