GTX960 Oyunları Hangi Kalitede Oynarım ?

Cumhurbaşkanı konuşuyor bakalım düşecek diye. Dolar düşse de 2.50 TL'nin altına düşmez fazla umutlanmayın.

Ben bu fiyatta bir sistemin dengesiz olduğunu ve yanlış tercihler barındırdığını düşünüyorum. Şu anda dolar fiyatları fırlamış durumda eğer bilgisayar almayı düşünüyorsanız biraz beklemeniz sizin yararınıza olacaktır.

i3 işlemci 3000 liralık bir sistem için bence yetersiz biraz daha yükseltilmeli, K serisi olmayan bir intel işlemci kullanacaksanız bulunduğunuz ortam ve kasanız normal sıcaklıklarda ise işlemci soğutucusu kullanmanız fuzuli olur. Nvdia gtx 960 güzel bir kart ama ilerde vram sıkıntısı çekebilirsiniz, ben r9 280 öneriyorum şuan piyasadaki oyunları ultra ayarlarda 1920x1080p çözünürlükte oynayabilirsiniz sizi yüz üstü bırakmaz. Listenizde ram bulunmamakta ben her halükarda 8 gb lık ram ekledim. listeye eklemiş olduğum harddisk size gayet iyi bir performans verecektir. 120 gblık SSDler bence günümüz koşullarında yetersiz kalıyor biraz daha bekleyip ilerde 240 lık bir ssd alabilirsiniz. Listeye Eklediğim monitörün dvi bağlantısı mevcut görüntü kalitesi olarak da sizi tatmin edecektir .

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    38,1 KB · Görüntüleme: 218
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı