GTX960M sistem AC Valhalla açar mı?

LuciferM.

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopumun ekran kartı 4 GB GTX960M. En düşük ayarlarda oyunu açabileceği yazıyor ama bazı yerlerde DX12 olduğundan dolayı bu ekran kartının oyunu açmadığı yazıyor ama benim ekran kartımda DX12 var ve DxDiag yazıp ekran kısmına girdiğimde özellikler bölümünde DX12_1'de yer alıyor. Acaba bu oyunu sistemim açar mı ona göre alacağımda.

Ekran kartınız hardware olarak DX11ken software olarak DX12 bu nedenle açarken DirectX hatası verir.

Ekran kartınız hardware olarak DX11ken software olarak DX12 bu nedenle açarken DirectX hatası verir.
Ama daha başka dx 12 destekleyen oyunlar oynadığımda böyle hatalar olmadı. Bu arada yukarki bilgilerin bazılarını yanlış yazmışım. Dxdiag yazdığımda ekran kısmında Intel ekran kartını gösteriyor direct3d kısmında 12 yazıyor ve 12_1 sürümüne kadarkiler var. Oluşturucu kısmında kendi ekran kartım gtx960m için direct3d kısmı ise 11_0 sürümüne kadar.

Ama daha başka DX 12 destekleyen oyunlar oynadığımda böyle hatalar olmadı. Bu arada yukarki bilgilerin bazılarını yanlış yazmışım. DxDiag yazdığımda ekran kısmında Intel ekran kartını gösteriyor Direct3D kısmında 12 yazıyor ve 12_1 sürümüne kadarkiler var. Oluşturucu kısmında kendi ekran kartım GTX960M için Direct3D kısmı ise 11_0 sürümüne kadar.

Hangi oyunlar çalıştı bir de işlemciniz nedir belki Intel grafik biriminiz DX12 destekliyordur veya yanlış görmüşsünüzdür oyunlar hakkında.

Hangi oyunlar çalıştı bir de işlemciniz nedir belki Intel grafik biriminiz DX12 destekliyordur veya yanlış görmüşsünüzdür oyunlar hakkında.
Ayarları düşük şekilde olsa da RE Village, Horizon Zero Dawn, AC Odyssey gibi oyunlar çalıştı. İşlemcim Intel Core i7-6700HQ 2.60 ghz ve 16gb ram

Ayarları düşük şekilde olsa da RE Village, Horizon Zero Dawn, AC Odyssey gibi oyunlar çalıştı. İşlemcim Intel Core i7-6700HQ 2.60 GHz ve 16 GB RAM.

Hocam sisteminizde GTX960M dışıda HD530 var ve o DX 12.1 donanım olarak o nedenle açılmıştır RE Village ve Horizon Zero Dawn fakat AC Odyssey zaten DX11 bir oyun.(HD 530 ile AC Valhalla da açılır fakat bayağı bayağı kasar)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sisteminizde GTX960M dışıda HD530 var ve o DX 12.1 donanım olarak o nedenle açılmıştır RE Village ve Horizon Zero Dawn fakat AC Odyssey zaten DX11 bir oyun.(HD 530 ile AC Valhalla da açılır fakat bayağı bayağı kasar)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben oyunu satın alıp deneyeceğim. Eğer sorun çıkarsa iade ederim. Teşekkürler yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı