GTX970 Açılışta Siyah Ekran Sorunu

Conspiracy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

GTX 770'den GTX 970'e geçtim. Kartı takıp kasayı açtıktan sonra görüntü siyahtı. Kapatıp tekrar açtım bu sefer görüntü geldi eski driver'ı silip GTX 970 için olanı kurdum. Reset attım, oyun falan oynadım sıkıntı yoktu. Sonra gene bir reset attım gene siyah ekran... Şu an her zaman olmasa da açılışta ekran siyah oluyor monitöre görüntü aktarılamıyor sanırım nedenini çözemedim.

Tüm driverlar güncel. Sorunsuz açıldığı zamanlarda oluyor dediğim gibi arada direk boot ekranında siyah olarak geliyor ekran arkada PC açılıyor, normal çalışıyor. Görüntüyü görmesem de el yordamı ile alt+f4 yapıp kapatıp açabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile driver temizliği yapın. Tekrar en güncel sürücüyü kurun. Kartın güç bağlantılarını kontrol edin. Güç kaynağının yettiğinden emin olun. Anakarta oturduğundan emin olun.

Bende de MSI GTX 970 var. İlk açılışta ekran bende bembeyaz oluyor, yarım ekran beyaz oluyor. Ardından reset atıyorum düzeliyor. Nedenini bir türlü çözemedim. Bazen de olmuyor dediğin gibi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı