Oyunlarda ve açılışta siyah ekran sorunu

Mertreina93

Hectopat
Merhaba.
Arkadaşlar oyunlarda siyah ekran sorunu yasıyorum oyuna girerken siyah ekranda kalıyor arkada oyun devam ediyor ses geliyor DisplayPort'u takıp cıkardımda düzeliyor bütün BIOS ekran kartı Windows güncel 1080P girdimde oluyyor bu olay 2K sorun yok donanımsal arıza var mıdır sizce ya da ekran kartında?

Bendende aynı sorun var ekran kartı sapphire rx580 herşey güncel ama hata veriyordu. Bir arkadaş dün freesync dolayı olabileceğini söyledi öyleymiş. Monitörün freesync özelliğini açıp amd ekran kartı yazılımdan freesync özelliğini devre dışı alınca siyah ekran olmuyor bir dene istersen. Tabi neden böyle bir hata veriyor orasını bilmiyorum bu konu hakkında daha detaylı bilgisi olan varsa yardım edebilir.

Bendende aynı sorun var ekran kartı sapphire rx580 herşey güncel ama hata veriyordu. Bir arkadaş dün freesync dolayı olabileceğini söyledi öyleymiş. Monitörün freesync özelliğini açıp amd ekran kartı yazılımdan freesync özelliğini devre dışı alınca siyah ekran olmuyor bir dene istersen. Tabi neden böyle bir hata veriyor orasını bilmiyorum bu konu hakkında daha detaylı bilgisi olan varsa yardım edebilir.
onu bir deneyecegim
onu bir deneyecegim
Sesinizi yaptım suanlik oldu galiba bir iki sefer kaldı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı