GTX970 Güç Kesme Sorunu

seedofchucky

Kilopat
Daha fazla  
Oyundayken ekran kartı gücü kesiyor. Tekrar geliyor normalde bunlarda fanlarda otomatik çalışıyormuş manuele alıp kendim açtım fanlarını ama sıcaklıktan mı neyse bilemedim hep yapıyor. Şu an Asus'a gitti ekran kartı hala haber bekliyorum 14 gün oldu sorunla ilgili video da cektim.

İnsan bu kadar para verdikten sonra hala sorun olması gercekten cok moral bozucu
Toplanan sistem:
  • AMD FX X8 8300 am3+ 3.3ghz 16mb önbellek 95w 32nm işlemci
  • GSkill 8GB 2x4gb ripjawsX DDR3 1600MHz 1.5v dual kit RAM
  • Gigabayte if-133 550w midT ATX siyah kasa
  • Kingston 120GB hyperX fury sata 3.0 cache SSD
  • Asus GTX970 ROG STRIX GDDR5 4GB 256bit DX12 Nvidia ekran kartı
  • Asus m5a97 evo r2.0 AMD 970/sb950 am3+ ddr3 2133mhz OC anakart
  • Cooler Master hyper lga 775/1155/1156/2011/am2/am3/fm1/fm2 işlemci sogutucu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün servisten dönmeden konu açman biraz saçma olmuş. Servisten döndükten sonra durumu bildir.

Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı?
Neyden kaynaklanıyor olabilir onu merak ediyorum 550w güç kaynağı bu sisteme yetiyordur herhalde.

Ürün servisten dönmeden konu açman biraz saçma olmuş. Servisten döndükten sonra durumu bildir.
Asus servisinden aradılar şimdi. Ekran kartında bir sorun yokmuş, zorlama testi yapmışlar bu süre zarfında hiçbir şekilde sorun çıkarmamış kart.
Böyle bir sorun neyden olur gerçek anlamda donanımdan anlayan birisi yanıtlayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı