GTX970 ne zaman satışa çıkar?

@platinium Bende kötülüyorsun demedim zaten :) forumda kullanan var mı diye sordum, Zotac aldım çok memnunum diyeni görmedim o yüzden o kartlar hakkında bilgilenmek için sordum. Videolar yetmiyor çünkü kullananlardan duymak istiyorum.

@platinium Bende kötülüyorsun demedim zaten :) forumda kullanan var mı diye sordum, Zotac aldım çok memnunum diyeni görmedim o yüzden o kartlar hakkında bilgilenmek için sordum. Videolar yetmiyor çünkü kullananlardan duymak istiyorum.

ben zotac gtx 260'ı yaklaşık 1.5 sene kullandım hala bir köşede duruyor öyle herhangi bir problem yaşamadım. ama tabu bu bahsettiğim baya eski bir kart yenileri nasıl bilmiyorum. aslında evga beklemek en güzeliydi ama soğutucularının ekran kartının üzerine tam oturmaması yüzünden sesli çalıştıkları yazılıyor o yüzden benim tercihim msı ve asus ikilisinden biri olacak.

Benim anlamadığım ; ASUS GTX970 modeli ilk sunulduğunda 1200TL civarındaydı ama şu günlerde 1322TL oldu nedense ve diğer modellerde (MSI,EVGA,ZOTAC)'larda bir fiyat yükseliş söz konusu değil. Tahminim yanlış değilse VATAN'da olduğu gibi bir ürün STOKTA YOK durumuna geçince abartılı bir fiyat koyup gelince her zamanki haline çekiyorlar.

He zaten orada garanti yok bozulunca yenisini alıyorsun. Kargo da yok kartları ışınlıyorlar direk ülkeye :ajan:
Arkadaş bizim ülkeye özel olarak firmalar amazon.com newegg.com gibi yerlerden ne istersen getiriyorlar. Sadece bilen kişi çok az.:)
1000$ için vergi verilmiyor. (y)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı