GTX970 vs GTX1650

Gerçekten yazdıklarımı okumadan ikisini de bir yana bırakıp aklınızdan geçeni yazıyorsunuz gibi, elbette ki tavsiyede bulunduğunuz kartlarda gayet başarılı ancak benim elimde olan iki adet kart ve yeni almak istemiyorum ikisinden birini seçmek istiyorum bununla ilgili bir yorumunuz varsa belirtin aksi takdirde şunu alın bunu alın bütçe nedir gibi sorular sormanız biraz anlamsız olacaktır.

İkisi de benzer performanstaysa güncel olanın ikinci el piyasası daha fazla olur ayrıca düşük güç tüketimi uzun vade kullanım açısından daha az risklidir. 970 şimdilik sorunsuz olsa da sonuçta daha fazla yıpranmış bir kart ve 1650'den fazla güç tüketimine sahip olması arızalanma ihtimalini 1650'den fazlalaştırıyor. İkisi arasından 1650'yi tut 970'i hala piyasası varken sat derim.

Kartların ikisi de elinde varmış hala kart öneriliyor :)

Merhaba dostlar.
Aşağıdaki görsellerde özelliklerini ve modellerini belirttiğim kartların ikisine de sahibim, ancak ikisinden birini seçip aktif olarak kullanmak istiyorum yaptığım testlerde ortalama olarak aynı FPS'leri veriyor ve yük altında aşağı yukarı aynı sıcaklıklara çalışıyor.

GTX970 eski nesil bir kart olmasına rağmen hala çok iyi bir kart GTX1650'nin malzeme kalitesini beğenmedim ve soğutucu bloğu 970'e göre biraz daha küçük ağırlık olarak da 970 daha ağır sonuca gelecek olursa sizce hangi kartı aktif olarak kullanmak için seçmeliyim?

Sistem özelliklerim.
Anakart: MSI Z170A GAMING m7.
İşlemci: Intel Core i7-6700K Skylake 4.00GHz.
RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4-2400MHz C15 16 GB (4x8GB) Dual (15-15-15)
Samsung Evo SSD.

Eki Görüntüle 674197

Eki Görüntüle 674198

Galax 1650S tercihimdir
Usta 1650'nin tasarımı efsane nasıl beğenmedin.

Usta 1650'nin tasarımı efsane nasıl beğenmedin.

Evet tasarımı gerçekten çok güzel Twin frozer 7olması kanat sayısındaki fazlalık ve girdap oluşumunu engelleyecek şekilde olması gerçekten güzel ancak malzeme kalitesi zayıf geldi bana.
İkisi arasından 1650'yi tut 970'i hala piyasası varken sat derim.

Peki ortalama olarak ne kadar eder bir fikrin var mıdır fiyat konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı