GTX970'li Asus ROG G20AJ alınır mı ?

esrarkesfil

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yurtdışından Asus ROG G20Aj'nin içindekileri seçebildiğim bir teknolojik market buldum ve gayet makul bir fiyata denk geliyor GTX970 ile. (3600 lira) Sizce alınmaya değer mi ? İçeriklerini şöyle göstereyim:

-230W + 180W External AC Adapter

- ASUS H97 (H97 Chipset) (Mini-ITX, 2 SO-DIMMS, 1 PCIe Slot)

- Intel® Core i7-4790 (3.60-4.00GHz) (22nm, 8MB cache) (Quad-Core CPU)

- SINGLE - NVIDIA® GeForce GTX 970 (4GB) GDDR5 (New - Maxwell Architecture) EVGA SuperClocked Edition w/ ACX Cooling

- 8GB DDR3 1600MHz [SKU-422P] (Dual Channel Memory (2x4GB SODIMMS))

- 1TB 7200RPM [SATA III w/ 8GB Cache SSD]

Değmez. (Bence) İçinde monitör bile yok, pahalı geldi. OC'li bir sistem daha güzel gider. 4 sene ömrü olsun, OC ile kullanarak belki 1 sene ekstradan kullanabiliriz. 3600TL ile dengeli bir sistem toplanır.

Anakart MSİ yapabilirsin. 3.400TL + Samsung EVO

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    35,4 KB · Görüntüleme: 868
Bence alınır çünkü recep abinin dediği gibi ROG serisindeki İ7 ile falan diğer i7 ler aynı performansa sahip değil.

1 yıl garantili geliyor. :)

Aslında sizin verdiğiniz sistem de hoş görünüyor. Cube/mini-atx kasa için uygunsa almayı düşünebilirim :)

O fiyata bulduysan bence al kardeşim. Zaten incelemesi yapıldı bence çok harika tasarımı var. Taşınmaya uygun bir sistem aradığın için diyorum zaten. Asus Türkiye'yi ara garanti için sor. Tam emin olduktan sonra al.

Fiyat gayet iyi geldi bana Vatan'dakine göre. İşlemcisi gayet iyi, ekran kartını da 970 yapınca benim de aklıma yattı. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı