GTX970M Battlefield 4 Performansı

• İntel Core i7-4710MQ 4-Cores; 6MB L3; 2.50GHz > 3.50GHz; 47W; 22nm
  • 3GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX970M 192-Bit DX12
  • 16 GB 1600 MHz Ram
  • Windows 10
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarı taşımayacaksanız masaüstü alın derim, 980Ti bir masaüstü ile 970m arasında çok ciddi fark olacaktır. Ayrıca, 10xx serisini beklemenizde fayda var.

Eyvallah arkadaşlar çok teşekür ediyorum.. 10xx serilerinden alabilirsem alicam inşallah ve ya olmassa gtx 980 ti paramız neye yeterse :)

kararımı verdim, analizlerime göre masaüstü daha performanslı ve fiyat açısındanda..

masaüstünü tercihimdir, zaten leptop alsak bile akrabalardan akrabalara gidiyoruz birşey olduğu yok :D en iyisi masaüstüdür.. hem arıza konusunda parça değiştirme imkanı var ya her yönü ile masaüstü.. performans.. parça.. fiyat.. daha sayılmayacak niceleri .. leptobun bi taşınılabilir özelliği var .. onuda masaüstünüde ben taşırım o ekran kartı olsun 10xx inşallah :D leptoplarda fiyat uçuk.. performans masaüstü gibi olmaz.. parça desen soküp takarsın leptopta bi işe yaramaz ya.. bu arada 10xx çıkmış bile :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı