GTX970M Battlefield 4 Performansı

• İntel Core i7-4710MQ 4-Cores; 6MB L3; 2.50GHz > 3.50GHz; 47W; 22nm
  • 3GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX970M 192-Bit DX12
  • 16 GB 1600 MHz Ram
  • Windows 10
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anti-Aliasing ayarını kapalıya çekip bir de öyle test eder misiniz? Sabit 60 alacak mı merak ediyorum.

Monster Tulpar T5 V1.4.1

Bu monster serileri nasıldır hocam, ısınması varmıdır böyle çok aşırı oynayınca, mesela şarzı az olduğunda ve ısınınca kasması oluyormu ..

cevap bekliyorum cevabın çok önemli benim için ..

çünkü bende düşünüyorum pc almak..

yani oyun için alıcağım.. 7/24 oyun-iş için daha doğrusu

bunun için bana ne önerirsin

monster serisimi ? 6.350 TL lik

Yoksa kasa full düzmemi 6.350 TL lik

6.350 TL likte GTX 980 Tİ olarak düzebiliyorum bilginiz olsun :D

limit 6.350 :) çok şükür..

bu pcyi ben yıllarca kullanmak istiyorum uzun ömürlük alıcağım..

cevap için şimdiden teşekür ediyorum.

Uzun ömürlü olmasını istiyorsan masaüstü almanı tavsiye ederim. Hele ki 980 Ti alabiliyorsan. Ancak 10xx serisini beklemen daha sağlıklı olur.

Uzun ömürlü olmasını istiyorsan masaüstü almanı tavsiye ederim. Hele ki 980 Ti alabiliyorsan. Ancak 10xx serisini beklemen daha sağlıklı olur.

Tabiki bekliyeceğim ben 2 sene bekledim ölmedim bu saaten sonrada ölmeyi düşünmüyorum alıcam o 10xx serilerinden mi önerirsiniz GTX 980 Tİ mi... ? karaarsızım.. veya 10xx serileri gelirse GTX 980 Tİ Ucuzlarmı.. oda var..

Bu monster serileri nasıldır hocam, ısınması varmıdır böyle çok aşırı oynayınca, mesela şarzı az olduğunda ve ısınınca kasması oluyormu ..

Kapanma ve ısınma sorunu yok. Bana kalırsa monster al istediğin yere götürebilirsin 980m li modellere bakabilirsin.

Tabiki bekliyeceğim ben 2 sene bekledim ölmedim bu saaten sonrada ölmeyi düşünmüyorum alıcam o 10xx serilerinden mi önerirsiniz GTX 980 Tİ mi... ? karaarsızım.. veya 10xx serileri gelirse GTX 980 Tİ Ucuzlarmı.. oda var..

Ben olsam kartların çıkışı bu kadar yakınken 10XX serisini beklerdim. Eğer ki 1080 gerçekten Nvidia'nın tanıtımındaki gibi performansı o kadar yüksekse kesinlikle beklemeye değer. Ama bana 980'de yeter boşuna hype yapmaya gerek yok derseniz alabilirsiniz.

Kesinlikle yeni gtx 10xx serisini bekle ve masaüstü kur kardeşim, Mobility ekran kartlarıyla masaüstü ekran kartları arasında çok fark var. Mesela Gtx 970M masüstündeki Gtx 970'e denk değil en basitinden.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı