GTX970M DSR Aktifleştirme

Benim siteden ulaşabildiğim kadarıyla 364.72 | 364.51 | 362.00 | 361.91 | 361.75 | 361.43 | 359.06 | 359.00 | 358.91 | 358.87 sürümleri mevcut. En güncelin bir öncesinden eskiye doğru birkaç driver kurmayı deneyin.
Tekrar tekrar söylüyorum aynı şeyleri. Yardımcı olmaya çalışıyoruz, pek umursamıyorsunuz gibi. En güncelin bir öncesinden başlamak demek direkt olarak 361.91 kurmak demek değil. Birkaç driver kurmayı deneyin ise hiç değil. Yardımcı olmamızı istemiyorsanız bunu çekinmeden söyleyebilirsiniz.

Tekrar tekrar söylüyorum aynı şeyleri. Yardımcı olmaya çalışıyoruz, pek umursamıyorsunuz gibi. En güncelin bir öncesinden başlamak demek direkt olarak 361.91 kurmak demek değil. Birkaç driver kurmayı deneyin ise hiç değil. Yardımcı olmamızı istemiyorsanız bunu çekinmeden söyleyebilirsiniz.
Keşke etmeseydin yardım falan. Senin yüzünden PC bozuldu. Yeni driveri kurduğum halde optimize edilmiyor. nVidia kartı görmüyor. PC ayrıca driver ile ne alakası var DSR'nin onu anlamadım. Saçma sapan yöntemler söylüyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
ayrıca driver ile ne alakası var DSR'nin
Bazı sürücülerde DSR çalışmıyor.
Biraz araştırma yaptım. GTX970M'in farklı modellerinde DSR yokmuş. Yani kullandığınız kartın modeli büyük ihtimal DSR desteklemiyor.

Senin yüzünden PC bozuldu.
Sürücü yüklemekle PC bozulmaz. Biraz kurcalayın. Sorunu çözeceğinize inanıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı