Güç fantezisi oyunlarından keyif alıyor musunuz?

Amazing spider-man olanını oynamıştım ama yeni çıkana da bir şans vereceğim sizin sayenizde hocam.
Amazing Spider-Man'in 2 oyunu da rezalet hocam. Ben o oyunları 7 yaşında oynadığımda sevmiştim. Nostaljik hissi vardır diye geçen yıl(14 yaşında) bir daha oynamıştım. Katlanamadım. Yeni Spider-Man oyunu hem şehirde gezerken daha rahat ve gerçekçi hissettirir(Bu sefer havaya ağ atmıyor merak etmeyin), hem hikâyesi iyi ve amaç veriyor hem de oynanış olarak çok daha kaliteli. Bir kere dövüş mekanikleri olarak Batman Arkham serisini örnek alıyor ve o harika mekanikleri kendine de iyi uyarlıyor.
O oyunlarda hikayeyi genelde kilitli yetenekleri açmak için oynamak zorunda olduğumdan oynuyorum, canım sıkılınca eğlenmeye, stres atmaya giriyorum zaten. Bunun dışında Assassin's Creed 3 oyununda rastgele parkur yapıp milleti doğramaya oynuyordum, gaza gelip bir de Valhalla satın aldım. Ama sanırım bu oyunda işler biraz değişik, yetenek ağacı falan var.
Valhalla'da gerçekten güç fantezisi diyebileceğimiz nokta geldiğinde(Thor seti+ Mjolnir(Merak etmeyin spoiler değil. Oyunun başarılarında bile yazıyor bunlar)) oyun bitiyor ve Ubisoft yine yanlış kararlarda ne kadar usta olduğunu gösterip bu oyuna New Game+ eklemeyeceğini açıkladığı için Mjolnir'in anlamı da kalmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı