Güç gelişimini hissettirecek oyun tavsiyesi

dburva

Kilopat
Daha fazla  
RPG türüne bayılırım ama her oyunu içine çekmiyor beni. Örneğin Skyrim'i çok severken Witcher 3'e bir türlü alışamadım, hep karakteri hazır verdikleri için olduğunu düşünürdüm ama Kingdom Come: Deliverance'da bayağı eğlendim. Hatta son zamanlarda en eğlendiğim oyun oldu. Oyun RPG olacaksa lütfen izometrik RPG olmasın ya da Dragon age gibi bir partydeki her karakteri kontrol etme gibi bir olay olmasın. Ben sadece kendi oynadığım karakteri sınırlarına sürekleyip eğer Level cap yoksa gelene geçene tek atacak kadar kasmak istiyorum. Bunun yanı sıra metro gibi silahları özelleştirip zamanla daha iyi silahlara erişim sağladığımız (mekanik çok basit olsa da karakter gelişimi burada hoşuma gidiyor.) Oyunlar da olabilir. Starcraft 2 gibi sırayla tüm üniteleri güçlendirdiğimiz bir rts de olabilir. Total War serileri gibi bir oyun olabilir. Kingdom Come: Deliverance gibi bir oyun olursa çok güzel olur. Fallout gibi olmasın ama o oyuna bir türlü ısınamadım ( Fallout 4 oynadım ama pek sarmadı.) Mass Effect için Remastered hali geliyordu sanırım onu bekliyorum. Çoğu öneriye açığım.

Eklemeyi unutmuşum. Digimon ve Pokemon gibi oyunlar da olur.(Evrim geçirdiklerini görmek çok hoşuma gidiyor.)

Son düzenleme:
Devil May Cry 5 az da olsa tatmin edebilir seni. Yeni yetenekler ve silahlar kazandıkça düşmanları kombo manyağına çevirebiliyorsunuz. İlk başlarda birkaç kılıç sallama yeteneğiniz ileride düşmanlarınızı biçecek bir hale alıyor ve sonsuz sayılabilecek sürede kombo çıkarıyorsunuz. Denemeye değer.

Gelişerek ilerlemekte kastınız, karakterin küçüklüğünü büyüdüğünü görmek, level atlayıp skill tree üzerinden yetenek açmak mı?
Horizon Zero Dawn öneririm o zaman.

Devil May Cry 5 az da olsa tatmin edebilir seni. Yeni yetenekler ve silahlar kazandıkça düşmanları kombo manyağına çevirebiliyorsunuz. İlk başlarda birkaç kılıç sallama yeteneğiniz ileride düşmanlarınızı biçecek bir hale alıyor ve sonsuz sayılabilecek sürede kombo çıkarıyorsunuz. Denemeye değer.
Dmc güzel geliyor kulağa 4-5 sene önce klavye mouse ile denemiştim ama o zaman pek sarmamıştı ama şuan tekrar bakılır. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı