Güç gelişimini hissettirecek oyun tavsiyesi

Gelişerek ilerlemekte kastınız, karakterin küçüklüğünü büyüdüğünü görmek, level atlayıp skill tree üzerinden yetenek açmak mı?
Horizon Zero Dawn öneririm o zaman.
Level ve skill tree daha çok. Horizon oynadım hocam, atmosfer ve konsept harikaydı ama oynanış anlamadında pek içine çekemedi beni.

Atlıyor ama özellikleri köklediğimiz zaman yine halt edebiliyoruz. Oyunda fall damage bile kalkıyor.
Özellikleri sadece yayda köklerseniz sanırım bu dediğiniz geçerli oluyor. Gördüğüm kadarıyla sadece yay düşmanlara sağlam hasar verebiliyor. Bütün oyunu yayla oynamak eğlenceli olmaz bence.

AC Odyssey. Güç fantezisine dönüyor bir yerden sonra.
20 level da yapılan ana göreve geldiğimde etraf tamamen yan görev doldu. 1-2 tanesi hariç hepsini yaptım (ana göreve dokunmadan) ve 29 level oldum ama ana görev seviyesi de benle beraber yükseldi 27 oldu. Yaklaşık 25 saat falan oynadım gayet güzeldi ama o oyunu tamamen bitirecek sabır yok bende :D

Level ve skill tree daha çok. Horizon oynadım hocam, atmosfer ve konsept harikaydı ama oynanış anlamadında pek içine çekemedi beni.
Oynanış benim çok hoşuma gitti nedense. Mızrak ve farklı türdeki mermiler ile yay kullanımı çok hoş. Aynı şekilde üstten atlayıp düşmanı sessizce öldürmek te çok güzel.

Özellikleri sadece yayda köklerseniz sanırım bu dediğiniz geçerli oluyor. Gördüğüm kadarıyla sadece yay düşmanlara sağlam hasar verebiliyor. Bütün oyunu yayla oynamak eğlenceli olmaz bence.
Hocam aslında perkleri düzgün kasarsanız sağlam hasar vurabiliyorsunuz sanırım.

Güç fantezisinden kasıt düşmanı öldürmek değil ki.

Geri
Yukarı