Güç ışığı yanıyor ama açılmıyor

proyic

Hectopat
RAM
8
İşlemci
Intel i 5
Merhaba, dün bilgisayarımın içini açmaya çalıştım fakat açamadım. Sonra PC açmaya çalıştığımda güç ışığı yanıyor ama bastığımda açılmıyor neden olduğunu profesyonel birisi veya bilgili olan birisi varsa lazım işlerim yarım kaldı. İsterseniz resim atabilirim.

Merhaba, dün bilgisayarımın içini açmaya çalıştım fakat açamadım. Sonra PC açmaya çalıştığımda güç ışığı yanıyor ama bastığımda açılmıyor neden olduğunu profesyonel birisi veya bilgili olan birisi varsa lazım işlerim yarım kaldı. İsterseniz resim atabilirim.

Fişini çıkarıp güç tuşuna 5-6 defa bas çek. Sonra fişi tak çalıştır.

İçini açmaya çalıştım derken yan kapağından mı bahsediyorsun? Yoksa açtın içini de bir şeyleri mi kurcaladın? Yani bazı kabloların bağlantısını koparmış olabilirsin.

Laptop mu Masaüstümü ?

Statik birikmiş olabilir. Güç kaynağını arkadan kapatıp, bir kaç defa başlatma tuşuna basın. Ardından güç kaynağını açarak başlatmayı deneyin.

Dosya Ekleri

• 16486441805116637927522738256778.jpg
    16486441805116637927522738256778.jpg
    149,8 KB · Görüntüleme: 78

Yeni konular

Geri
Yukarı