Güc kaynağı fanı kendiliğinden duruyor

Berat_Bey

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, güc kaynağımın fanı el ile döndürülüyor. Yani bir cubuk sokuyorum, ceviriyorum, öyle dönüyor. Sonra stabil bir şekilde dönüyor ama ben oyun oynarken ya da herhangi bir şey yaparken fark etmeden bir anda durmuş oluyor. Ben de ilk böyle olunca bir kontrol etmeye başladım, bir anda duruyor garip bir şekilde. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunlardan biride şu eski PC olduğu için CD okur var ve yerinden cıkmıyor ve CD okurun en köşesindede kablolar var ve onları cıkarırsam takamayabilirm diye endişeleniyorum
Kablo takıp çıkartmak zor değil. Yaparsın. Evde boş duran bir PC var. Canım sıkılınca kabloları söküp daha iyi kablo düzeni yapmaya vs çalışıyorum. Zor değil. Zaten on kablolar zaman içinde kalıp şeklini alıyor. Tak diye oturuyor her kablo yerine.

Kablo takıp çıkartmak zor değil. Yaparsın. Evde boş duran bir PC var. Canım sıkılınca kabloları söküp daha iyi kablo düzeni yapmaya vs çalışıyorum. Zor değil. Zaten on kablolar zaman içinde kalıp şeklini alıyor. Tak diye oturuyor her kablo yerine.

Teşekkür ederim yardımın için

Yeni konular

Geri
Yukarı