Güç kaynağı önerisi ?

Bütçesini yükseltebiliyorsa daha verimli olanı alması mantıklı tabiki. Yükseltemiyorsa benim önerdiğimi de alabilir fark eden bir şey olmaz en nihayetinde.

Bence sistemdeki en önemli parça güç kaynağidir. Seçimini kaliteli bi parçadan yana kullanmam elektrik faturasinda sana artı olarak dönecektir.

Bence sistemdeki en önemli parça güç kaynağidir. Seçimini kaliteli bi parçadan yana kullanmam elektrik faturasinda sana artı olarak dönecektir.

Bence faturadan ziyade kalite düşünülmeli. Çünkü sadece fatura farkını düşünücek olursak fiyat farkının kendini amorti etmesi için aylar hatta yıllar geçmesi gerekir.

Şu an satışta olan ekran kartlarına ne kadar güç kaynağı gerekiyor? Ona göre kafamda bir fikir yaratarak 500 watta' da indirebilirim ancak bilmiyorum çok kararsız kaldım şuan. :)

Böyle bir genelleme yapmak imkansız. Her ekran kartının ihtiyaç duyduğu güç gereksinimi farklıdır. Hangi kartı alacaksanız sitesinden ne kadar güç çektiğini öğrenebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı