Güç Kaynağı Önerisi

squirrel0x0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Everest Rampage 75 marka bilgisayar kasasını aldım. PSU takma yeri altta olduğu için PSU kabloları anakarta yetişmiyor hele ki saklama kanallarından hiç götüremiyorum. Çözüm önerisi veya uzun kablolu psu önerisi yapabilir misiniz?

(Şu anda idarelik bu şekilde kullanıyorum.)

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam uzatma kablosuyla uğraşmak yerine o parayla PSU almak daha mantıklı değil mi?
Uzun kablolu PSU modelleri hangileridir? Kasayı resimlerde görebilirsiniz ona göre bir PSU önerebilir misiniz?
Corsair VS Serisi benim işimi görür mü?

Everest önermiyorum kötü bir marka daha iyi markalara yönelebilirsiniz ve PSU'nuz yüz yıllık gibi duruyor resmen üzerindekiler pas mı?

Everest önermiyorum kötü bir marka daha iyi markalara yönelebilirsiniz ve PSU'nuz yüz yıllık gibi duruyor resmen üzerindekiler pas mı?
Hocam ilk bilgisayardan kalma olduğu için çok eski laptop kırıldı o yüzden mecbur kullanmak zorunda kaldım. Bütçe kısıtlı olduğu için bu kasayı aldım değiştirme şansım var daha 3 gün oldu alalı ama bütçe sıkıntım var. Üzerinde PSU olan kasalar 350 - 400 TL ama ben 100 liraya VS450 PSU (2. el garantili) buldum kabloları uzunsa alacağım?

Değil. Çünkü kablolar en fazla 50 TL. Alacağınız psu ise en az 100 TL :D
350w PSU var şuanda bende ileride sorun çıkaracağı için mecbur değiştirmek zorundayım zaten

Hocam pencereli takıntım ben ve pencereli en uygun kasa buydu

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı