Güç kaynağı tavsiyesi

bixsi

Kilopat
Arkadaşlar iki güç kaynağı arasında kaldım. Sizce hangisi?

-Corsair cx serisi 80plus bronze 750w
-Evga supernova g1 80plus gold 650w

Gönlüm corsair'den yana lakin evga'nın gold sertifikası var. Bu çok büyük bir + mı Corsair'e göre?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemini söylersen daha rahat bir yorum yapabiliriz.
Hocam , cezalıydım cevap veremedim. Sistemi amazon dan toplayacağım. Gigabyte gtx980ti g1 gaming, corsair vengeance lpx-16 gb ddr4 2400mhz,gigabyte z170-hd3p anakart ve corsair h60 sıvı soğutma bunları sipariş vereceğim banka ile görüşüp kararsız kaldığım psu ları ise yukarda yazmıştım. Evga supernova g2 +80 gold 750w psu dan yana kullandım tercihimi. İşlemci ise i5 6600k

Bu sisteme evga supernova g1 +80 plus gold 650w yeterli olursa 650w alayım diyorum hocam. Evga supernova g2 +80 plus gold 750w ile aralarında 40-45 tl fark var 650w yeterse onu alayım diyorum.

650W fazlasıyla yeterlidir. PSU'ya bu kadar harcama yapmanı gereksiz görüyorum ama Evga gayet iyidir. 750W almana gerek yok.
Teşekkür ederim hocam öyle yapayım haklısınız. Diğeriyle aralarında 30-40 tl fark var oda bari taksitlendirme ücreti olarak kesilsin.

650 de yeter 750 de. 750 w almanı tavsiye ederm.
Hocam bende 750w almak istiyordum ama arada 40-50tl fiyat farkı var. Banka da taksitlendirme için ek ücret alıyor o büyük sıkıntı hal böyle olunca evga supernova g1 gold 650w alayım diyorum. Kalan parada taksitlendirme ücretine gider...

Teşekkür ederim hocam öyle yapayım haklısınız. Diğeriyle aralarında 30-40 tl fark var oda bari taksitlendirme ücreti olarak kesilsin.

Hocam bende 750w almak istiyordum ama arada 40-50tl fiyat farkı var. Banka da taksitlendirme için ek ücret alıyor o büyük sıkıntı hal böyle olunca evga supernova g1 gold 650w alayım diyorum. Kalan parada taksitlendirme ücretine gider...
Katılıyorum şimdiden hayırlı olsun :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı