Güç kaynağım değişik bir ses çıkarıyor

NamertClk

Hectopat
Daha fazla  
Güç kaynağım bilgisayar yeni açıldığında ve başlangıçtaki 2 3 dakikada böyle bir ses çıkarıyor. Kendi kendine bazen kesiliyor bazense tekrar başlıyor. Fanın temizliğini yapmıştım vidaları da sıkı ama neden bu ses çıkıyor anlamadım. Önüne geçmek için ne yapabilirim? Güç kaynağı.m4a

Benim kafamı kurcayalan kısım bilgisayarımı ilk açarken bu sesin olması sonrasında kullanırken dizi izlerken veya oyun oynarken böyle bir ses almıyorum.

Valla ben alıştım ETS 2 oynuyorum kamyonun sesiyle yarışıyor namussuz aynı zamanda gerçekçilik de katıyor :D
Evet, herhangi bir savaş oyunu oynarsanız ve kafanıza bomba gelirse, tesadüfen o anda da PSU'nuz patlarsa çok daha gerçek ötesi bir durum yaşayabilirsiniz.

Evet, herhangi bir savaş oyunu oynarsanız ve kafanıza bomba gelirse, tesadüfen o anda da PSU'nuz patlarsa çok daha gerçek ötesi bir durum yaşayabilirsiniz.
Aman efendim ağzınızı hayra açın :D
Alışmakla alakası yok bunun. PSU'lar tehlikelidir şakaya gelmez.
Sigorta kısmını amerika standardına çevirip prize takmamla PSU patlatmışlığım var ötesi ne olur bilemiyorum maksimum evi yakarız herhalde.

Benim kafamı kurcayalan kısım bilgisayarımı ilk açarken bu sesin olması sonrasında kullanırken dizi izlerken veya oyun oynarken böyle bir ses almıyorum.
Bir sıkıntısı var ki bilgisayarı ilk açtığın zaman bilgisayara yeteri kadar güç vermekte zorlanıyor, böyle bir ses çıkarıyor. Fan çarpıyor falan demişler ki bu en iyi ihtimal, ama bir süre sonra kesiliyorsa fanla ilgili bir sıkıntısı yoktur.

Bir sıkıntısı var ki bilgisayarı ilk açtığın zaman bilgisayara yeteri kadar güç vermekte zorlanıyor, böyle bir ses çıkarıyor. Fan çarpıyor falan demişler ki bu en iyi ihtimal, ama bir süre sonra kesiliyorsa fanla ilgili bir sıkıntısı yoktur.
APU sistem kulanıyorum ekran kartım bile yok APU maksimum 95W güç harcıyor 350W PSU yeterli bir biçimde besler bence.

Bende de alttaki videodaki gibi bir ses sıkıntısı olmuştu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıkıntı fandaymış. Garantiye gönderdim, onlar da fanı değiştirip göndermişler.

Benim şüphem fan yönünde. Mümkünse güç kaynağının fanını değiştirip yine aynı ses çıkıyor mu diye kontrol eder misiniz?

Çöpe at düzgün bir markadan düzgün bir güç kaynağı al :D.
Böyle bir imkanım olsa bu konuyu bile açmazdım ama dolar neredeyse 8 lira işte :)
Bende de alttaki videodaki gibi bir ses sıkıntısı olmuştu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıkıntı fandaymış. Garantiye gönderdim, onlar da fanı değiştirip göndermişler.

Benim şüphem fan yönünde. Mümkünse güç kaynağının fanını değiştirip yine aynı ses çıkıyor mu diye kontrol eder misiniz?
En yakın zamanda bunu yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı