Güç kaynağından fan sesi geliyor

155826

Kilopat
Arkadaşlar bugün bir anda güç kaynağımdan fan sesi gelmeye başladı. Sebebsiz bir yere yani. Açıp temizledim fanı ama ses hala devam ediyor. Elimle döndürdüğüm zaman da ses geliyor. Ne yapabilirim bu durumda? Ders çalışıyorum ve bu ses çok rahatsız ediyor.

Arkadaşlar bugün bir anda güç kaynağımdan fan sesi gelmeye başladı. Sebebsiz bir yere yani. Açıp temizledim fanı ama ses hala devam ediyor. Elimle döndürdüğüm zaman da ses geliyor. Ne yapabilirim bu durumda? Ders çalışıyorum ve bu ses çok rahatsız ediyor.
Miladı dolmuş demek ki elle çevirdiğinizde de geliyorsa ses. Fanı değiştirebilirsiniz.

Arkadaşlar bugün bir anda güç kaynağımdan fan sesi gelmeye başladı. Sebepsiz bir yere yani. Açıp temizledim fanı ama ses hala devam ediyor. Elimle döndürdüğüm zaman da ses geliyor. Ne yapabilirim bu durumda? Ders çalışıyorum ve bu ses çok rahatsız ediyor.

Fanı sökülebiliyor ise değiştirmek en mantıklısı. Kendi PSU'mun da fanı ses çıkartıyordu yağladım fakat 1 ay kadar sonra yine ses çıkartmaya başladı. Sonra komple fanı değiştirdim sorun çözüldü.

Fanı sökülebiliyor ise değiştirmek en mantıklısı. Kendi PSU'mun da fanı ses çıkartıyordu yağladım fakat 1 ay kadar sonra yine ses çıkartmaya başladı. Sonra komple fanı değiştirdim sorun çözüldü.
Hocam ara sıra ses gidiyor eski haline dönüyor sonra yine başlıyor tam anlamadım olayını. Yarın bilgisayarcıya götüreceğim.

Geri
Yukarı