Güç kaynağından ses geliyor

baris3917

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtığım zaman güç kaynağından 5-10 dk böyle ses geliyor, önceden gelmiyordu. Sorunun tozdan dolayı oldugunu düşünüyorum, sorunu bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı açtığım zaman güç kaynağından 5-10 dk böyle ses geliyor, önceden gelmiyordu. Sorunun tozdan dolayı oldugunu düşünüyorum, sorunu bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Güç kaynağınızı biz mi tahmin ediyoruz?

Hocam PSU'nun fanı bozulmuş.
Fanı söküp arkasındaki etiketin altındaki yuvarlak kapaktan bir damla yağ damlatın.
Bu geçici olarak sorunu ortadan kaldırır ama kalıcı çözüm fanın değişmesi.

Güç kaynağınızı biz mi tahmin ediyoruz?
birader bilsem yazardım merak etme hem daha düzgün bir dille belirtebilirdin :))

Hocam PSU'nun fanı bozulmuş.
Fanı söküp arkasındaki etiketin altındaki yuvarlak kapaktan bir damla yağ damlatın.
Bu geçici olarak sorunu ortadan kaldırır ama kalıcı çözüm fanın değişmesi.
hocam peki bi süre sonra neden normal haline dönüyor yani ses gelmiyor bi bilginiz var mı ?

Geri
Yukarı