Rival 3 Wireless çok hızlı hareket ediyor

Dehaistekanka

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi sosyaller 2 3 ay önce Rival 3 Wireless aldım ve ROG Keris'i rafa kaldırdım. Fakat Valorant oynarken 0.4 sensivity 400 DPI oynarken gayet iyi oynuyorken son 2 3 aydır bu mouse ile bir türlü doğru hassasiyete ulaşamadım. Çünkü bu mouse ile 800 DPI 0.4 sensivity aşırı derecede hızlı geliyor. Sensimi 0.14'lere çektim aktif oynadığım 0.14 şu an fakat bu normalde başka mouselarda aşırı derecede düşük ve oynanamayacak bir hassasiyet bu. Neden böyle oluyor çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi? 112 edpıya tekabül ediyor bu söylediğim sens ve düşündüğünüzde oynanmasının imkanı yok. Ama bu farede garip bir şekilde gayet normal geliyor. Daha aşağıya çeksem 0.08'lere düşeceğim artık 800 DPI'dan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi sosyaller 2 3 ay önce Rival 3 Wireless aldım ve ROG Keris'i rafa kaldırdım. Fakat Valorant oynarken 0.4 sensivity 400 DPI oynarken gayet iyi oynuyorken son 2 3 aydır bu mouse ile bir türlü doğru hassasiyete ulaşamadım. Çünkü bu mouse ile 800 DPI 0.4 sensivity aşırı derecede hızlı geliyor. Sensimi 0.14'lere çektim aktif oynadığım 0.14 şu an fakat bu normalde başka mouselarda aşırı derecede düşük ve oynanamayacak bir hassasiyet bu. Neden böyle oluyor çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi? 112 edpıya tekabül ediyor bu söylediğim sens ve düşündüğünüzde oynanmasının imkanı yok. Ama bu farede garip bir şekilde gayet normal geliyor. Daha aşağıya çeksem 0.08'lere düşeceğim artık 800 DPI'dan.

Aşırı derecede hızlı geliyor demişsin ama oradaki 400 DPI diğeri 800DPI, 800e alırsan 400e göre daha da hızlı olur.
Aynı ayarda değillerki.

800 demişim özür dilerim 400 DPI 0.4 sens yazacaktım.

2side aynı olup farklı hissettiriyorsa rawinput açık olabilir, bir de fare ayarlarında önceki gibi aynı ayardamı, bir diğer seçenekte benim yöntemim olan sens mesafesi.
Bunu yaparken ilk öncelikle fareyi hangi mouse pad ile kullandıysan ikisini de aynı mouse pad üzerinde deneyeceksin.
Mouse pad orta boysa klavyenin sağ bitimine dayayıp, fareyi mousepadin sol tam başlangıç sınırından sağ bitimine kadar, düzgün biraz yavaş sabit hızda çevirip ne kadar CM gittiyse onu aklında tutup diğer faredede test et o zaman belli olur sens aynımı diye :) ama DPI farklı, DPI aynı zamanda mesafe artarken piksel aralığıda artıyor.

Geri
Yukarı