Çözüldü Güç planı kendini güç tasarruf moduna alıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GTX 970

Decapat
Güç planını nihai performans yapıyorum yeniden başlattığımda tekrar güç tasarruf moduna alıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güç planını nihai performans yapıyorum yeniden başlattığımda tekrar güç tasarruf moduna alıyor. Nasıl düzeltebilirim?
Dostum denetim masasından mı değiştiriyorsun yoksa sadece sağ alttan mı değiştiriyorsun?
Arama kısmına güç yazdığında güç planını düzenle kısmından düzeltirsen kaydetmesi gerekir. Ayrıca laptop ise prize takılıyken ve batarya ile kullanırken diye ayrı 2 seçenek olur. Buradan yapabilirsin.
Dostum denetim masasından mı değiştiriyorsun yoksa sadece sağ alttan mı değiştiriyorsun?
Arama kısmına güç yazdığında güç planını düzenle kısmından düzeltirsen kaydetmesi gerekir. Ayrıca laptop ise prize takılıyken ve batarya ile kullanırken diye ayrı 2 seçenek olur. Buradan yapabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostum Denetim Masası'ndan mı değiştiriyorsun, yoksa sadece sağ alttan mı değiştiriyorsun.
Arama kısmına güç yazdığında, güç planını düzenle kısmından düzeltirsen kaydetmesi gerekir. Ayrıca laptop ise prize takılıyken ve batarya ile kullanırken diye ayrı 2 seçenek olur. Buradan yapabilirsin.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı