Güç seçenekleri ayarı değişmiyor

Zorbey07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, güç seçeneklerini değiştirmek istiyorum, ancak hiçbir şekilde değiştiremiyorum. Yardım eder misiniz? Çıldırmak üzereyim. Hangi performansı seçersem seçeyim anında dengeliye geri dönüş yapıyor.

Dosya Ekleri

• güç.JPG
    güç.JPG
    72,2 KB · Görüntüleme: 52
Quick CPU ya da güç planını değiştiren uygulamalar var onu deneyebilirsin. Olmazsa komut istemiyle denemeye çalışırız.

Merhaba, güç seçeneklerini değiştirmek istiyorum, ancak hiçbir şekilde değiştiremiyorum. Yardım eder misiniz? Çıldırmak üzereyim. Hangi performansı seçersem seçeyim anında dengeliye geri dönüş yapıyor.

Masaüstünde pil isaretine sağ tık yaptigin zaman Windows Mobil Center var ona tıkla oradan degistir goreceksin zaten.

Şimdi dediğiniz programı yüklüyorum. Yine aynı hemen dengeliye geçiyor. Lütfen yardım eder misiniz?

Bunlara bakabilirsiniz.

Bunlara bakabilirsiniz.

Tekrar merhaba MSI Center programını kaldırdım, sorunum çözüldü. Ancak PC'yi yeniden başlat dediğim zaman yine dengeliye geçiyor. Kendim masaüstüne kısayol oluşturdum. Ta ki bilgisayarı yeniden başlat dediğim zamana kadar yüksek performansta kalıyor. Sabit yüksek performansı nasıl ayarlayabiliriz? Hiç güç ayarlarına girmeden.

Geri
Yukarı