Güç tuşu bozuk JBL 550 kulaklık nasıl açılır?

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
JBL 550 kullanıyorum. Şarj oluyor ve şarjı dolu ama açılmıyor. Sanırım güç tuşu bozuldu. Etrafımda da güvenilir bir teknik destek olmadığı için tamire veremiyorum. Bu kulaklığı açmanın bir yolu var mıdır?

JBL 550 kullanıyorum. Şarj oluyor ve şarjı dolu ama açılmıyor. Sanırım güç tuşu bozuldu. Etrafımda da güvenilir bir teknik destek olmadığı için tamire veremiyorum. Bu kulaklığı açmanın bir yolu var mıdır?
güç tuşunun olduğu paneli söküp tek kullanımlı şarjı bitene dek açık bırakmanız halinde kısa devre mantığıyla çalıştırabilirsiniz, ardından paneli kapatırsınız.

Güç tuşunun olduğu paneli söküp tek kullanımlı şarjı bitene dek açık bırakmanız halinde kısa devre mantığıyla çalıştırabilirsiniz, ardından paneli kapatırsınız.

Kulaklığı birkaç dakika boyuna herhangi bir cihaza bağlamadan bekletirsen kapanır

Nasıl yapacağımı detaylı anlatabilir misiniz? İnternette de video bulamadım konu ile ilgili.

Ama sana sorunun nerede olduğunu anlamanda yardımcı olabilirim.

Kulaklığı birkaç dakika boyuna herhangi bir cihaza bağlamadan bekletirsen kapanır.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Kulaklığı birkaç dakika boyuna herhangi bir cihaza bağlamadan bekletirsen kapanır.

Mesela daha demin uzun bir süre sonra kulaklık açıldı normalde uzun süre basılı tutmak gerekiyordu hemen açıldı. Ama şimdi tuşa basılı tutuyorum kapanmıyor.

Son düzenleme:
Yardımcı olursanız sevinirim.

Mesela daha demin uzun bir süre sonra kulaklık açıldı normalde uzun süre basılı tutmak gerekiyordu hemen açıldı. Ama şimdi tuşa basılı tutuyorum kapanmıyor.
öncelikle kulak pedini çıkar (bilmiyorsan internette videoları var)
Daha sonra 3 tane vida çıkacak karşına onları sök ve kapağı sağa sola oynatarak yukarıya kaldır.

Dosya Ekleri

• E9E149B7-4E2B-4B25-92E8-1B74F20117A2.jpeg
    E9E149B7-4E2B-4B25-92E8-1B74F20117A2.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 249
  • 49B07772-D30B-4E65-A1B7-135847013652.jpeg
    49B07772-D30B-4E65-A1B7-135847013652.jpeg
    156,1 KB · Görüntüleme: 253
2 gün sonra anca açabildim. Şu an kapaklar açık şimdi ne yapmam lazım?
Kulaklığın power switch'inin yerini tespit ederek kulaklığınıza denk plastik butonu ile arasında ki bağlantıyı inceleyip sorunları bularak arkadaşlara aktarın. Düşündüğünüz gibi power butonu ile ilgili bir problem ise switch ayağı kırılmış olabilir detaylı inceleme yapınız.

Geri
Yukarı