Güç Tuşu Bozuldu Telefon Açılmıyor

Makaleler
2
Arkadaşlar güç tuşu bozuldu telefon kapandı. Açmam gerekiyor şuan acil nasıl açabilirim? Ses kısma tuşuna basılı tutarak açma denedim olmadı, USB ile de şarj ile de denedim. Ya da ben yapamadım :(

Güncel. Acil arkadaşlar.

Ses kısma ve menü tuşuna basarak şarja tak önüne bir ekran gelecektir o ekran geldiğinde iki seçenek çıkacak karşına o ekran geldiğinde telefonu sarjdan çek ses kısma tuşuna bas telefonun restart atıp açılacaktır.

Şükürler olsun sonunda kendi yöntemimle açtım lanet telefonu.
Şu videoda yapılanı yaptım ama değişik yöntemle. Önce batarya çıkardım sonra kabloyu çıkardım hemen bataryayı geri taktım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses kısma ve menü tuşuna basarak şarja tak önüne bir ekran gelecektir o ekran geldiğinde iki seçenek çıkacak karşına o ekran geldiğinde telefonu sarjdan çek ses kısma tuşuna bas telefonun restart atıp açılacaktır.

Kaandoger kardeşim teşekkür ederim. Bende Galaxy Grand 2 G710 vardı. Hiçbir şekilde açılmıyordu. Ama tekniğin sayesinde açıldı. Sağ olasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba; Konu eski olabilir ama Google aramada benim gibi gelen çok kişi var buraya. Bu sorunu şu videoda anlatılan yöntem ile çözdüm. Umarım size de faydası olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Video linkini tekrar atıyorum sanırım yanlış oldu ilk yerde fark etmemişim. İşte çözdüğüm video.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı