Güç tuşuna basınca güç gelip gidiyor

farukesgn

Decapat
Daha fazla  
RAM
10
SSD veya HDD modeli
James Donkey 240gb
Ekran kartı
RX 470
İşlemci
İ5 3470
Kısaca güç tuşuna bastığımda güç gelip gidiyor ve ben fişi çekene kadar bu tekrar etmeye devam ediyor. Başka bir PSU ile denedim olmadı RAM'leri değiştirdim olmadi farklı bir BIOS pili denedim yine olmadı. En son ekran kartını çıkartıp işlemciye taktım ama yine olmuyor. Sizce sebebi ne olabilir?

Statik elektrik birikmesi büyük ihtimalle, güç kaynağı markanız ve ne topraklı priz mi kullanıyorsunuz?

Kısaca güç tuşuna bastığımda güç gelip gidiyor ve ben fişi çekene kadar bu tekrar etmeye devam ediyor. Başka bir PSU ile denedim olmadı RAM'leri değiştirdim olmadi farklı bir BIOS pili denedim yine olmadı. En son ekran kartını çıkartıp işlemciye taktım ama yine olmuyor. Sizce sebebi ne olabilir?
PSU power anahtarını kapatın. Anakart 24 Pin güç girişini çıkartıp tekrar takın. Ardından PSU power anahtarını açarak tekrar deneyebilir misiniz?

Statik elektrik birikmesi büyük ihtimalle, güç kaynağı markanız ve ne topraklı priz mi kullanıyorsunuz?

Platoon marka canlı bomba olduğunu biliyorum ama başka bir PSU ile denediğimde de aynı sorun oldu.

PSU Power anahtarını kapatın. Anakart 24 pin güç girişini çıkartıp tekrar takın. Ardından PSU Power anahtarını açarak tekrar deneyebilir misiniz?

Maalesef olmadı

Geri
Yukarı