Güç tuşuna basmadan bilgisayarı açmak

Mike Toreno

Hectopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarımın güç düğmesi bozuk. Işığı yanmıyor, basmıyor vs. vs. BIOS ayarlarında bir şey var ama benim BIOS ekranımda o yok.
Başka bir yolu var mıdır? Bu benim için önemli. Bilgisayarı sağ sol yukarı falan sallıyorum kabloyu oynatıyorum 30 dakika uğraştıktan sonra açılıyor.
Uykuya alıp klavyenin tuşuyla açıyorum. Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Dizüstü bilgisayarımın güç düğmesi bozuk. Işığı yanmıyor, basmıyor vs. vs. BIOS ayarlarında bir şey var ama benim BIOS ekranımda o yok.
Başka bir yolu var mıdır? Bu benim için önemli. Bilgisayarı sağ sol yukarı falan sallıyorum kabloyu oynatıyorum 30 dakika uğraştıktan sonra açılıyor.
Uykuya alıp klavyenin tuşuyla açıyorum. Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler
Laptopu açıp güç kablolarını yandan sarkıtın ve birbirine temas ettirerek başlatın kabloların ucuna bant sarın ki yanlışıkla temas olmasın. Bunun dışında bir çözüm yok ne yazık ki yeni güç tuşu almanız en sağlıklı ve en akıllıca çözüm. :7

O ne bilmiyorum. İnternetten baktım biraz. Nasıl yapılıyor

Laptopu açıp güç kablolarını yandan sarkıtın ve birbirine temas ettirerek başlatın kabloların ucuna bant sarın ki yanlışlıkla temas olmasın. Bunun dışında bir çözüm yok ne yazık ki yeni güç tuşu almanız en sağlıklı ve en akıllıca çözüm: 7

Maalesef laptopu açamam. :(

Power tuşunu değiştirin her halükarda güç tüketimi olur.

Masraf olmadan olmaz mı?

Wake on Lan / Wake on Wireless LAN destekliyorsa uyurken ve kapalıyken telefonunuz üzerinden bilgisayarınızı başlatabilirsiniz.

O ne bilmiyorum.

Maalesef laptopu açamam. :(

Masraf olmadan olmaz mı?
Laptopunuz garanti kapsamında mı? Değil ise bir bilgisayarcıya götürüp yaptırabilirsiniz taş çatlasın 25 30 lira isterler. Garanti kapsamında ise çoğu zaman garantiler bu tip sıkıntıları karşılar.

Laptopunuz garanti kapsamında mı? Değil ise bir bilgisayarcıya götürüp yaptırabilirsiniz taş çatlasın 25 30 lira isterler. Garanti kapsamında ise çoğu zaman garantiler bu tip sıkıntıları karşılar.
Garantisi bitti. Üst katta bir komşumuz var bilgisayarcı. Bakarım ama eğer başka bir çözüm yolu varsa onu da denemek isterim
Wake on Lan / Wake on Wireless LAN destekliyorsa uyurken ve kapalıyken telefonunuz üzerinden bilgisayarınızı başlatabilirsiniz.
Telefonum yok, harici abimin bilgisayarı var. Ondan olur mu?

Geri
Yukarı