Güç tuşuna bastıktan sonra reset sorunu

bilişimciliseli

Hectopat
Daha fazla  
Şu kasayı toparladım RAM'dir işlemcidir PSU'dur tamam ama nedense açma tuşuna basınca anakart kendine rest atıp duruyor. 2 saniyede bir uzay modunu denedim makasla çalıştırdım herşeyi denedim termal macunu sürdüm. Yeniledim. Evde topraklama yok arkadaşlar sizce bundan olabilir mi ? Daha önce bu sistemi topraklamasız gayet iyi kullanıyordum. Neden böyle sizce ve son ekleyeceğim 2 şey var anakartımın işlemci yuvası 1155 pin olmasından dolayı telleri mahvolmuştu. Bende oyuzden yenisini aldım. Video çektim linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Malzemeleri kendi statik geçirmeyen poşetlerinde 1 saat dinlendirdim. Gene taktım 2 saniye dönüyorsa 25 saniye döndü ama gene gitti. Bilgisi olan biri yardım etsin lütfen 2 adet PSU var evde. 2'si de bozuk değil herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı