Güldür Güldür mü? Yoksa Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 mi daha komik?

Sizce Hangisi Daha Komik?

• Güldür Güldür

Oy: 54 54,5%
  • Çok Güzel Hareketler Bunlar 2

Oy: 45 45,5%

• Oy verenlerin toplamı
    99
ÇGH2 Eskiden güzeldi. Güldür Güldür'ü sırf Ali Sunal için izliyodum.

Ben de tam tersi o adama çok uyuz oluyorum arkadaş. Çok gereksiz ve aşırı bölüyor. Yani biliyorum bunlar senaryo gereği şeyler ama seyir zevkini çok düşürüyor ve direkt ilerletmeme neden oluyor.

İkisi de komik değil fakat seçim yapmak gerekiyorsa ÇGHB. İnceden espri olayı var ve genel kültür üzerinden yürüyorlar.

İkiside komik değil, daha da açarak söylemem gerekirse;

Güldür Güldür komik değil, çünkü esprileri bir kere beğenilince bir daha asla bırakmıyorlar. Örneğin şu Eşofmanlı Hoca konusu, tek adam üzerinde birbirinin tamı tamına aynı -bakın benzeri de değil tamı tamına aynı, sadece kelimeleri değiştirilerek- onlarca skeç yaptılar. Onun dışında da esprileri zeka gerektiren espriler değil zaten genel olarak, Recep İvedik tarzı banal espriler.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'ye gelirsek, adeta bir zamanların efsanesi Çok Güzel Hareketler Bunlar'a hakaret niteliğinde bir yapım. Güldür Güldür'le arasında neredeyse hiçbir fark yok, tek fark bunlar daha SJW kesime oynuyor, oyunlarda kullanacak mizah malzemesi bulamayınca basıyorlar sosyal mesajı geçiyorlar.

Ama illa ikisinden birini seçecek olsam Güldür Güldür derdim, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den iyidir hiç değilse.

Sana telefon alacam (alacağım). Hem de ellemeli... Alo Engin... Benim şoför... (Bilal KOÇYİĞİT- ONUR BULDU) GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzleyin, gerçekten; bayağı komik.

Çok güzel hareketler de daha güzel skeçler var. Güldür güldürü sevmiyorum hele o adını bilmediğim çirkin sesler çıkaran kız yok mu o geldiği an kanal değiştiriyorum. Saçma sapan sesler saçma skeçler saçma hareketler sırf güldürmek için kendilerini rezil ediyorlar fakat gülderemiyor. Bana komik gelmiyor güldür güldür. ÇGH 2'nin skeçleri güldür güldüre göre daha mantıklı ve oyuncuları da daha iyi oynuyor. Güldür güldürün bazı sahneleri komik ve güzel ama ÇGH 2 havası vermiyor. Sonuç olarak ikisi de abartılacak kadar komik değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı