Çözüldü Gümrük vergisi nasıl ödenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
Mesela kapıda değil de kargo şubesinde ödenebilir mi? Nasıl oluyor tam olarak? Vergi ödenirken kart ile ödeme yapılabiliyor mu, sadece nakit mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yanlışım varsa düzeltin ama galiba hem IBAN'a atabiliyoruz hem de kapıda ödeyebiliyoruz? IBAN olayı her zaman geçerli değilse kapı yerine PTT şubesinde ödenebilir mi? Malum her zaman evde olmuyorum gidip şubeden almak gerekiyor.
Şubeye gidersen orada ödersin tabii.
Kapıda ödeyin diyorlarsa; kapıda ödeyin.

Ben hep kapıda ödedim. Ptt de yakalarsan orada da ödeyebilirsin.
Yanlışım varsa düzeltin ama galiba hem IBAN'a atabiliyoruz hem de kapıda ödeyebiliyoruz? IBAN olayı her zaman geçerli değilse kapı yerine PTT şubesinde ödenebilir mi? Malum her zaman evde olmuyorum gidip şubeden almak gerekiyor.

Şubeye gidersen orada ödersin tabii.

Çözüm

Geri
Yukarı