Gümrükten sadece 1 Xbox kolu geçer mi?

Akrabanız valizin içine kutusu açılmış bir şekilde koyarsa kişisel eşya olarak rahatlıkla sokabilir. Hatta sırt çantasına koyup bile gelebilir.

Kutusundan çıkartıp kendi kullandığı ürünmüş gibi getirebilir.

Kutu açık, ürün dışarıda geldi diyelim. Kutunun getirilmesinde bir sorun olur mu?

Kutuyu ne yapacaksın garantisi olmuyor zaten çoğu yurt dışı ürünün.

Kutu açık, ürün dışarıda geldi diyelim. Kutunun getirilmesinde bir sorun olur mu?
Tam emin değilim ama mantıken kutuyu açıp kutuyla getirse sorun olmaması lazım çünkü zarar gelmemesi adına orijinal kutusunda getirdim şahsi cihazım dese bu kutulu alamayız demezler herhalde.

Kutuyu ne yapacaksın garantisi olmuyor zaten çoğu yurt dışı ürünün.
Hocam bazıları (örneğin ben) kutu işe yarasa da yaramasa da kutuyu saklamayı sever.

Tam emin değilim ama mantıken kutuyu açıp kutuyla getirse sorun olmaması lazım çünkü zarar gelmemesi adına orijinal kutusunda getirdim şahsi cihazım dese bu kutulu alamayız demezler herhalde.

Hocam bazıları (örneğin ben) kutu işe yarasa da yaramasa da kutuyu saklamayı sever.
Riske atmaya değmez boş verin kutuyu.

Geçirebiliyorsa ben olsam kutulu isterdim.
Özellikle elektronik eşyalarının orijinal kutularının kenarda durmasını daha mantıklı buluyorum.
Hem kutu ürüne özel bir kutu sonuçta kutusu bile ayrı para ediyor ayrıca ileride satılması planlanıyorsa ilanlar arasından tercih edilme şansınız artıyor.
Elektronik eşyaların kutularını biriktiren biri olarak söylüyorum.

Geri
Yukarı