Gümüş 5 18 LP hesap ne kadar eder ?

kxz7cfg899

Kilopat
Yer
İstanbul/Beylikdüzü
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar hesaptaki kostümler;

-Tapınak Savaşçısı Jax
-Hokeyci Jax (Mighty Jax olarak geçer ve çok nadir ve bulunması imkansız gibi bir olaydır ve çoğu sitede satılmıyor, pax jax ile aynı sınıfta bulunur.)

-Gardiyan Jax
-Atlantik Fizz (yanlış hatırlıyor olabilirim skinin ismini.)
-Dj Sona (Ganimet ve Zanaat ile kutudan çıkardım.)

1342 Turuncu öz.
1300 küsür mavi öz.

Rünler vs. Tam.
32 adet şampiyon içerir,isteyenler için ancak yarın yazabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gündür Ankara'dayım ve cevap yazamadım, hesap Gümüş 5 seriye çıktı, 1 kazanma duruyor, İş adamı mundo, Ay ifriti morgana, Pofuduk Fizz, Müdüre Fiora, Savaş ustası Katarina almış bulunmaktayım.

Yalnız bu hesaplar para etmez. Yani 30. seviye lige hiç girmeyen hesaplar daha iyi para ediyor. Bir de rünler tam dedin 20 adet rün ve 3. aşama bütün rünler açık mı? Yoksa 2 tane rün sayfasını mı doldurdun. Bir de 32 şampiyon az. Yani sen bunu 75 liraya satarsan şu an kullandığım hesabı 200-250 liraya satabiliyor olmam lazım. Eğer bundaki kostümler iddia ettiğin kadar nadir ise (dark alistar kadar) satma o hesabı boostlat ve kendini geliştir elmas falan ol ya da o hesap öyle kalsın. Bunun dışında hesaptan bir şey olmaz. Sadece skinleri iyidir bunlarda bu oyunda geçersiz şeyler sadece hava atmak içindir. Hava atmak isteyen de elmas veya şampiyonluk aşamasına çıksın. Kostüm işine hiç bulaşmasın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı