Gümüşten Bronzdan çıkamayanlara çare Yenilenmiş Fiora

46635

Kilopat
Farkında mısınız bilmiyorum fakat ligde şu sıralarda çok güçlü bir şampiyon kol geziyor. Başlıkta da belirttiğim gibi yenilenmiş Fiora kesinlikle çok güçlü arkadaşlar. Özellikle Bronz ve Silver'da karşınıza alınan Darius Riven Zed gibi herolara karşı. Eminim ki bu videodan sonra Fiora hakkında temel bilgileri öğrenmiş olacaksınız. Rakip nedense bize denk değildi ve ilerleyen zamanda saçmalamaya başladılar ama ortaya kesinlikle iyi bir video çıktığına inanıyorum.
İyi seyirler, iyi oyunlar, zaferiniz bol olsun :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen öyle ! Çok güçlü bir çar . Ben Avrupa Batı'daki yeni açtığım hesaba hemen almayı düşünüyorum . Daha hızlı kasılabilirim . Ayrıca Fiora'yı denedim gerçekten zevkli de oluyor . Eski R'ye bas kazan herosu olmaktan çıkmış :) .

Çok güzel bir video olmuş ellerinize emeğinize sağlık bilgisayarınızın tüm donanımını öğrenebilir miyim acaba? Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı