Gümüşten nasıl çıkılır?

Mikeey1

Decapat
Daha fazla  
Gümüşten nasıl çıkabilirim iyi oynadığımda takımım berbat oluyor veya ben kötü oynayabiliyorum tek çift kasıyorum duom yok nasıl çıkabilirim bir taktiği var mıdır? Ve elohell ne oluyor acaba?

Gümüşten nasıl çıkabilirim iyi oynadığımda takımım berbat oluyor veya ben kötü oynayabiliyorum tek çift kasıyorum duom yok nasıl çıkabilirim bir taktiği var mıdır? Ve elohell ne oluyor acaba?
Dostum tüm laneleri bilip, tierlist s+ şampiyonları oynayıp, rakip üstünde sürekli dominasyon kurarak çıkabilirsin. İlk 10 maç sonrasında Zümrüt'e çıkıp daha oyunun yüzüne bile bakmıyorum. LoL'ün eski tadı kalmadı maalesef.

Arkadaşa katılıyorum oyunu zevk için oynamanı tavsiye ederim yoksa hayatı sana zehir eder.
Onun dışında oyunun bir algoritması vardır ve o algoritmaya göre takım atar sana ve söylediklerine bakılırsa senin algoritma seni kötü oyunculara atıyor. Tavsiyem yeni bir hesap açman (algoritmanın temizlenmesi için önemli) ve mid veya solada 1V9 atacak bir karakteri mainin yapıp sadece onunla oynaman. Zaten gümüş seviyesinde çok iyi oyuncu olmadığı için oyunu taşıyabileceğin çok Hero var sadece birini seç ve sadece onunla oyna sıkılsan bile. Neden çünkü sen rank atlamaya çalışıyorsun elin ısındımı daha çok oynaman lazım.

Destek oyna elon çok müsait. Gümüşte düzgün ADC'ler denk düşebiliyor.

Her lane de güçlü olan bazı Hero'lar var topda illoi Jax Garen Darius Kayle Ornn gibi midde Fizz Vladimir Orianna yone gibi gibi size tavsiyem eğer oyun bilginiz varsa jg oynamanız oyuna en çok etki eden rol jg çünkü Nocturne jg da güçlü şu anda internete s+ tier Jungle LoL yazarak veya YouTube'a yazarak ulaşabilirsiniz ve size uygun karakteri mainleyebilirsiniz iezbere Build yapmayın bu çok önemli. Nereye ne zaman gang atacağınız bilin top GG indirin en çok kazanma yüzdesi olan kişiye camp kurun ikiniz taşırsınız zaten bazen gerçekten tanınmayacak takımlar oluyor ona yapacak bir şey yok eğer Duo bulabilirseniz hem daha çok eğlenirsiniz hem de daha rahat lig atlarsınız. Toxic ve beyinden yoksun insanlar her eloda var geçen sezon CHA görmüş biri olarak söylüyorum maç başlayınca all mute atmak veya bekletip toxiklik yalan kişiyi mutelemek hem oyun zevkinizi arttır hem mentalinizi daha sağlam tutar.
Ayrıca internette daha önce koçluk yapmış veya dünya sıralamasına girmiş TR oyuncularını Pro maçları analiz edenleri vs izlerseniz de oldukça gelişirsiniz ben boş olduğum zaman çok olduğu için ve nereye kadar cikabilirim öğrenmek için yaptım bu sezonda çok nadir girip oynuyorum bir yerden sonra iş haline gelemdiyse fazla vakit alıyor çünkü size tavsiyem oyun olduğunu unutmamanız yönünde.

Son düzenleme:
İyi olunca bir şekilde oyunu domine edip çıkarsın kötü takım bir yere kadar. Ben zümrütüm takım kötü olunca benim de öne geçemediğim veya geçtiğim senaryolar oluyor. Sen de gümüş yeteneğinde bir oyuncusun yani. Benim tavsiyem meta şampiyonlarını oynamaya çalış, jungle mainlersen daha rahat çıkarsın diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı