Gün içerisinde rapor gönderme sınırı mı var?

@SIRINDOSCARF ben de aynı şekilde yapıyorum. Şunu yazarken bile rapor hakkım yok 🥺

Ha ben en son gece 2 civarlarında rapor attığım için rapor duruyor. Yahu en ufak bir yere giriyorum raporlanacak mesaj var. Yazım denetiminde bazı tuhaf düzeltmeler var onları geri bildirim yapıyorum bazen. Ama raporların işleme alınıp alınmadığı belli olmuyor bazen. Yazım denetimi geri bildiriminde oluyor ama.

@SIRINDOSCARF raporların işleme alınıp alınmadığı açıkçası bizi ilgilendirmiyor. Bu tarz konulara çok takılmamak lazım da rapor sınırı can sıkıcı oluyor.

Yani geri dönüşü olmadıktan sonra raporlayasım pek gelmiyor açıkçası. Ha bir de galiba konu sahipleri kendi konularındaki mesajlarında büyük harf noktalama işareti kullanmazsa bir şey yapmıyorlar galiba. Bayağı konu vardı öyle raporluyorum ama geri dönüşü olmuyordu. Yani düzenlemesi.

Bende onları raporlamayı bıraktım. Konu sahibinin mesajları dışında raporluyorum.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE artık bende bu mesajı yazarken rapor hakkım yok 😭

Ama en son bayağı bir toplu rapor attım. Adam yeni galiba her mesajı bir tuhaf.

Son düzenleme:
@SIRINDOSCARF hani raporlar ve geçersin. Sen geri dönüş falan deyince açıkçası bir iş yokmuş gibi milletin hatasını rapor edeyim, sonrasında da millet sırf banlansın diye milleti gözetleyeyim gibi bir şey oluyor. Yapmayın, çok takılmayın böyle şeylere. Rapora geri dönüş olmamasına bir şey demiyorum ancak dediğim gibi gerektiği yerlerde bile bazı durumlarda rapora geri dönüş yapmayıp sonra da o tarz rapor atınca tekrardan moderasyondaki bazı kişilerin azarlaması hoş değildi ama yapacak bir şey yok artık. Bir kez raporla ve geç. Rapor sistemine de bu sınır çok fazla rapor geldiği için yapmışlardır tahminimce.

Geri
Yukarı