Güncel APU sistem ve işletim sistemi önerisi

workiste

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, düşük bütçeli (10K-13K) ikinci el bilgisayar toplamak istiyordum, kafam çorba oldu. Test edebilecek, ölçebilecek veya seçebilecek bilgim olmadığına kanaat getirdim. Önerilerinizi okumaya başladım, sıfır APU sistem daha mantıklı geldi.

İleride RX 6600 eklemeyi planlıyorum. Sizce hangisini seçmeliyim ve hangi siteden almalıyım? Başka site önerilerinize de açığım, bu siteleri de önerilerinizde gördüğüm için inceledim. İlgilenen veya konuyu okuyan herkese iyi bayramlar.

İnce hesap: Nova APU | AMD Ryzen 5 5600G | 16 GB DDR4 | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
GameGaraj: Crystal 5A APU - Game Garaj
İtopya: APU-VALUE/AMD Ryzen 5 5600G/16GB DDR4/480GB NVMe M.2 SSD/MASAUSTU BILGISAYAR |ITOPYA.COM
Teknobiyotik: Teknobiyotik Okula Dönüş - AMD Ryzen 5 5600G 3.9GHz, 16GB Ram, 512GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik

Sıfır APU mantıklı değil. O fiyata direkt ikinci el sistem kovalardım ben. Şu attığım ilanın sahibine ulaşın isterseniz parçalarını paylaşmamış pazarlıkla 1000₺ inerse parçalarda iyiyse alınabilir.

Özelliklerini talep ettim, bekliyorum.

Cevap geldi, monitör özelliklerini attı, sanırım bir tanıdığının bilgisayarı pek bilgisi yok. Sıfır sistem alacağım, ikinci elden anlamıyorum.

Bütçeye 15-18K'ya çıkartıyorum.

Son düzenleme:

Cevap geldi, monitör özelliklerini attı, sanırım bir tanıdığının bilgisayarı pek bilgisi yok. Sıfır sistem alacağım, ikinci elden anlamıyorum.

Bütçeye 15-18K'ya çıkartıyorum.
Hocam sıfır almaya değer bilgisayarlar 21.5k. O bütçede dahi ikinci el bakılması çok daha sağlıklı olur. Alın paramguvende ile sıkıntı çıkarsa iade edersiniz.

İkinci el olarak attığınızı pazarlık yaparak alabilir. Sıfır istiyorsa bu sistemi alabilir.

İkinci el olarak attığınızı pazarlık yaparak alabilir. Sıfır istiyorsa bu sistemi alabilir.

Vallaha cidden attığımın fiyatı baya uygun geldi bana nedense alıp kardeşime mi hediye etsem bilemedim.

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın 😁😁

Düşündüm taşındım Apu'dan(12K) 5-5600 6650xt'e(18k), en sonda AM5'e(25k) karar verdim, iki ay dişimi sıkacağım, diğer konulardaki tüm önerilerinizi okudum sayılır. İki sistem arasında kaldım hangisini almalıyım?

1-DARK 5A-RX/RTX - Game Garaj
2-ELITE-6600 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual Radeon RX 6600 V2 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

Soğutucu: ID-COOLING SE-214-XT ARGB 4Pin PWM 120mm Ä°Ålemci SoÄutucu Fiyat

Desteğiniz için teşekkür ederim; @Blackrawen @Kaan Diktaş

Son düzenleme:

Geri
Yukarı