Çözüldü Güncel borç ödeme günü ne zamandır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bucktheas

Yoctopat
Daha fazla  
Son ekstreden kalan borç: 0 TL
Asgari tutardan kalan borç: 0TL
Güncel borç: 250TL

Ekstre tarihi 1/12/23
Son ödeme 11/12/23
Bir sonraki hesap kesim tarihi 1/1/24
Bir sonraki son ödeme tarihi 11/1/24

Güncel borcumu önümüzdeki kesim tarihinden sonra mı ödeyeceğim? Harcamalarım ekstre tarihinden sonra oldu hep.

Yoksa son ödeme günüm bugün mü?

Çözüm
Geçen ay harcamalarınızın borcunu bu ayın on birine kadar ödediyseniz yeni borçlarınızı 2 Ocak Salı günü çıkan ekstreyle birlikte ayın on ikisine kadar ödeyebilirsiniz. Dikkatli olun, 12 Ocak son ödeme tarihi.
Son ödeme günün bugün güncel borç halihazırda ekstrenden kalan borç demektir.

Ekstreden sonra harcama yaptım sadece 1 Aralık diyor. Harcamalarım 8 9 Aralık gibi oldu.
Bir de şöyle bir yazı gördüm iyice emin olamadım.

Geçen ay harcamalarınızın borcunu bu ayın on birine kadar ödediyseniz yeni borçlarınızı 2 Ocak Salı günü çıkan ekstreyle birlikte ayın on ikisine kadar ödeyebilirsiniz. Dikkatli olun, 12 Ocak son ödeme tarihi.

Geçen ay harcamam olmadı tek harcamam ekstreden sonra oldu zaten ekstre 1 Aralık harcamam 9 Aralık yani ödemem önümüzdeki ekstreden sonra değil mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20231211_143102.jpg
    IMG_20231211_143102.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekstreden sonra harcama yaptım sadece 1 Aralık diyor. Harcamalarım 8 9 Aralık gibi oldu.
Bir de şöyle bir yazı gördüm iyice emin olamadım.

Geçen ay harcamam olmadı tek harcamam ekstreden sonra oldu zaten ekstre 1 Aralık harcamam 9 Aralık yani ödemem önümüzdeki ekstreden sonra değil mi?
Ekstreden sonra olduysa Ocak ayında ödeyeceksiniz. Hesap kesim tarihi 1 Aralık demişsiniz, 1 Aralık dahil olmak üzere bütün harcamalarınız Ocak ayında ödenecek.

Geri
Yukarı