Akbank kredi kartı borç ödeme

ardagozzden

Hectopat
Daha fazla  
Dün 750 liralık alışveriş yaptım, ilk defa kredi kartı kullanıyorum. Çalıştığım yerde maaşlar ayın 10'undan 10'una yatıyor ama burada 6.10.2023 yazıyor. Bunu değiştiremiyor muyum? Her harcamamda sonraki ayın 10'u olsa...

Dosya Ekleri

• IMG_8605.jpeg
    IMG_8605.jpeg
    35,6 KB · Görüntüleme: 41
Son ödeme tarihiniz farklı olabilir, daha uzun tarihlidir belki. Hesap kesim tarihi de çağrı merkezleri aranarak ayarlanabilen bir şey.

Değiştirebilirsiniz. Onu dışında son ödeme tarihi yaklaşık olaraö hesap kesim tarihinden sonraki 10 gündedir. Yani maaş kesim tarihiniz dahilinde.

Değiştirebilirsiniz. Onu dışında son ödeme tarihi yaklaşık olaraö hesap kesim tarihinden sonraki 10 gündedir. Yani maaş kesim tarihiniz dahilinde.

Yani ben faiziyle ödemeyeceğim değil mi şu an para bulamam 10'unda yatınca otomatik olarak Akbank hesabımdan ödemek istiyorum borcumu ama faiziyle yansır ya da sıkıntı olur diye korkuyorum.

Son ödeme tarihinden önce öderseniz ekstra faiz binmez üzerine, evet.

Fakat son ödemeye ayın 6'sını yazmışlar bana para son ödeme tarihinden 4 gün sonra gelecek alışverişi dün yaptım 30 gün olması lazım değil mi normalde borç gününün.

Özür dilerim ben ekran görüntüsünü görmemişim. Kredi kartı bu şekilde işlemiyor. Kredi kartının hesap kesim tarihi ve son ödeme tarihi vardır. Hesap kesim tarihinden önce yaptığınız tüm alışverişlerin hesabı hesap kesim tarihinde kesilir. Hesap kesildikten sonra yaptığınız işlemler de bir ay sonra yine hesap kesim tarihinde kesilir son ödeme tarihine kadar ödenmesi gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı