Güncel fotokopi ücreti ne kadar?

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Ben 2-3 ay önce siyaha beyaz bir belge çıkarıp 5 TL verdiğimi hatırlıyorum 1 sayfa için.
Güncel fiyat nedir bilgisi olan var mı?

Ben 2-3 ay önce siyaha beyaz bir belge çıkarıp 5 TL verdiğimi hatırlıyorum 1 sayfa için.
Güncel fiyat nedir bilgisi olan var mı?
Bulunduğunuz yere göre değişir. Evime 15 dakika mesafe bir yerde önlü arkalı siyah beyaz çıktı 75 kuruş iken okulumun içindeki kırtasiyede 6 ay önce sadece ön sayfa 5 TL idi. Fotokopi de yanılmıyorsam gene 50 kuruştu.

Galiba fotokopi ile çıktı farklı şeylermiş birisi daha pahalı birisi daha ucuz bilen biri varsa aydınlatabilir mi?

.
Hocam ben aynı şeyler diye biliyorum. Çok sayfa çıkaracaksak fotokopi diyoruz da, 1 kağıda çıktı diyorum ben. O kadar pahalı olmaz, bir mahalle kırtasiyesine gidin. Siyah beyaz çıktıya o paraları isteyemezler. Siz 1 sayfa mı çıkaracaksınız?

Hocam ben aynı şeyler diye biliyorum. Çok sayfa çıkaracaksak fotokopi diyoruz da, 1 kağıda çıktı diyorum ben. O kadar pahalı olmaz, bir mahalle kırtasiyesine gidin. Siyah beyaz çıktıya o paraları isteyemezler. Siz 1 sayfa mı çıkaracaksınız?

Valla internette farklı şeyler diyorlar ve çıktı için hep daha fazla para alındığını söylemişler yani işlem aynı gibi görünse farklılıklar var

Geri
Yukarı